Šachová Škola Pat a Mat

Vítejte na nově zrekonstruovaných stránkách Šachové Školy Pat a Mat.

Vánoční rapid Kšice

Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji
Seznamy Startovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
  Konečné pořadí po 9 kolech, Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčů Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Excel a tisk Vytisknout listinu, Export do Excelu, Export do souboru PDF

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.   Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  TB 1   TB 2   TB 3 
1   Turner Jan CZE 2328 Tj Šakal Kozolupy 9,0 37,5 49,0 49,00
2   Šperl Hynek CZE 1985 Tj Sokol Kšice 7,5 38,0 51,5 39,75
3   Toman Jan CZE 2071 Tj Slavoj Tachov, O.s. 6,0 38,0 51,0 31,00
4   Truksa Václav CZE 1846 Tj Slavoj Tachov, O.s. 6,0 35,5 44,5 26,00
5   Pech Bøetislav CZE 1896 Tj Sokol Èervené Poøíèí 6,0 32,0 41,0 25,00
6   Šíbl Václav CZE 1959 Avzo-Stsè Františkovy Láz 5,5 40,0 52,5 27,75
7   Zítek Svatoslav CZE 1925 Šk Ddm Planá U Mar.lázní 5,5 38,0 49,0 24,25
8   Háva Jaroslav CZE 2072 Šk Línì 5,5 37,0 50,0 27,00
9   Jakl Aleš CZE 2008 Tj Slavoj Tachov, O.s. 5,5 37,0 49,0 27,50
10   Baumruk Josef CZE 1976 Šk Pøeštice 5,5 33,0 43,0 25,25
11   Dostál Luboš CZE 1844 Sšk Heømanova Hu/Tj Dios 5,5 32,5 43,0 24,50
12   Køíž Luboš CZE 2124 Sšk Heømanova Hu/Tj Dios 5,0 39,5 52,5 24,50
13   Høebec Vladimír CZE 1972 Šk Pøeštice 5,0 36,5 49,5 24,25
14   Syrovátka Èenìk CZE 1750 Sšk Heømanova Hu/Tj Dios 5,0 35,5 43,0 21,75
15   Vácha Jaroslav CZE 1903 Tj Sokol Kšice 5,0 35,0 48,0 23,00
16   Danko Jiøí CZE 1959 Tj Slavoj Tachov, O.s. 5,0 33,5 44,0 20,25
17   Švec Jan CZE 1827 Tj Sokol Kšice 5,0 32,5 39,5 18,25
18   Háva Petr CZE 1786 Šk Línì 5,0 30,5 40,0 19,50
19   Lešetický Vladimír CZE 1598 Šk Pøeštice 4,5 35,5 43,0 18,75
20   Truksa Václav ml. CZE 0 Tj Slavoj Tachov, O.s. 4,5 33,0 40,0 17,00
21   Rožánek Miloslav CZE 1743 Tj Sokol Kšice 4,5 32,0 41,0 16,75
22   Vanìk Jiøí CZE 1595 Sšk Heømanova Hu/Tj Dios 4,5 28,5 39,0 15,00
23   Milota Radek CZE 1606 Tj Sokol Kšice 4,0 33,0 41,5 15,50
24   Dostál Karel CZE 1603 Sšk Heømanova Hu/Tj Dios 4,0 32,0 40,0 12,50
25   Korba Zdenìk CZE 1706 Sšk Heømanova Hu/Tj Dios 4,0 31,5 43,5 15,75
26   Vanìk Miroslav CZE 1568 Sšk Heømanova Hu/Tj Dios 4,0 29,0 36,0 10,00
27   Podlesák Rainer CZE 1649 Sšk Heømanova Hu/Tj Dios 4,0 25,5 32,0 8,50
28   Eidelpes Adam CZE 0 Tj Slavoj Tachov, O.s. 4,0 24,5 31,0 10,00
29   Hnát Libor CZE 1541 Sšk Heømanova Hu/Tj Dios 4,0 22,5 28,5 9,75
30   Zítková Kristýna CZE 0 Šk Ddm Planá U Mar.lázní 3,5 29,0 36,0 11,75
31   Jakl Zdenìk CZE 1411 Tj Slavoj Tachov, O.s. 3,5 26,5 34,0 9,75
32   Štìpáník Alois CZE 1458 Sšk Heømanova Hu/Tj Dios 3,0 28,0 36,0 8,00
33   Hemer Adam CZE 0   3,0 23,0 30,0 5,00
34   Novák Aleš CZE 0   3,0 22,5 29,0 7,50
35   Vaizaipl Patrik CZE 0   2,0 23,0 29,0 3,00
36   Diviš Josef CZE 0   2,0 21,5 28,0 2,50
37   Køížová Veronika CZE 0 Sšk Heømanova Hu/Tj Dios 1,5 26,0 33,0 3,00
38   Novák Michal CZE 0   1,0 22,0 28,5 3,00

Poznámka:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Sonneborn-Berger Tie-Break (with modified points, analogous to Buchholz Tie-Break)

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.