Šachová Škola Pat a Mat

Vítejte na nově zrekonstruovaných stránkách Šachové Školy Pat a Mat.

KP mládeže Plzeňského kraje do 16 let a juniorů do 20 let

Konecné poradí po 7 kolech KP juniorů do 20 let

Por.   Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  TB 1   TB 2   TB 3 
1   Skut Michal CZE 1982 Sk Sokol Klatovy 5,5 29,0 20,0 22,75
2   Jonas Vaclav CZE 1960 Sk Sokol Klatovy 5,5 25,5 19,0 17,75
3   Hajek Jiri CZE 1808 Sk Sokol Klatovy 4,5 25,5 18,0 13,25
4   Kocandova Martina CZE 1688 Sk Sokol Klatovy 4,5 23,5 17,0 14,25
5   Palkova Katerina CZE 2050 Sk Sokol Klatovy 4,0 31,0 22,0 16,50
6   Kriz Daniel CZE 1881 Sk Holdia Dp Praha 4,0 24,5 17,0 11,75
7   Kuca Tomas CZE 1634 Sokol Domazlice 3,5 28,0 20,5 11,25
8   Palkova Nikola CZE 1782 Tj Union Plzen 3,5 25,0 17,5 10,25
9   Spacek Jan CZE 1560 Tj Zce Plzen 3,5 24,0 17,5 8,50
10   Kejhova Lenka CZE 1442 Tj Union Plzen 3,0 22,0 15,5 6,25
11   Vojtko Jan CZE 1250 Tj Union Plzen 2,5 20,5 15,0 7,00
12   Hrdlicka Vaclav CZE 1347 Sk Line 2,0 21,0 15,5 3,75
13   Podhorec Petr CZE 1430 Ssk Hermanova Hut/Tj Dios 2,0 20,5 15,0 3,50
14   Krisman Ondrej CZE 1548 Ssk Hermanova Hut/Tj Dios 1,0 23,0 15,5 2,25

Poznámka:

Konecné poradí po 7 kolech KP hoši do 16 let

Por.   Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  TB 1   TB 2   TB 3 
1   Krchnak Jan CZE 1523 Sokol Domazlice 5,5 15,00 0,0 0
2   Hodan Jiri CZE 1331 Tj Union Plzen 5,0 16,00 0,0 0
3   Kratochvil Ales CZE 1360 Tj Slavoj Strojplast Tach 5,0 14,00 0,0 0
4   Lorenc David CZE 1655 Sk Line 4,5 10,50 0,0 0
5   Vachal Pavel CZE 1830 Sokol Domazlice 3,0 8,00 0,0 0
6   Tauer Jan CZE 1419 Sokol Domazlice 3,0 7,00 0,0 0
7   Justin Alexandr CZE 1000 Tj Union Plzen 2,0 3,00 0,0 0
8   Roubal Frantisek CZE 1100 Ssk Hermanova Hut/Tj Dios 0,0 0,00 0,0 0

Poznámka:

Konecné poradí po 7 kolech KP hoši do 14 let

Por.   Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  TB 1   TB 2   TB 3 
1   Kopriva Martin CZE 1382 Tj Union Plzen 5,5 21,0 26,5 19,25
2   Vlk Michal CZE 1393 Ssk Hermanova Hut/Tj Dios 5,5 19,5 27,0 19,50
3   Janska Jitka CZE 1435 Tj Zce Plzen 5,0 21,5 30,0 20,25
4   Kalista Radek CZE 1250 Sk Sokol Klatovy 4,5 21,0 28,5 16,00
5   Holub Jan CZE 1403 Sokol Domazlice 4,0 21,0 28,5 13,25
6   Bruna Martin CZE 1250 Sk Ddm Plana U Mar.lazni 4,0 19,0 24,5 8,50
7   Steinbach Jan CZE 1441 Tj Union Plzen 3,5 18,5 24,0 7,25
8   Holy Tomas CZE 1100 Sk Sokol Klatovy 3,0 15,5 20,5 5,00
9   Kanak Lukas CZE 1100 Sk Sokol Klatovy 3,0 14,5 18,5 4,00
10   Kvoch Jan CZE 1000 Tj Zce Plzen 2,0 16,0 21,5 3,00
11   Pestak Jiri CZE 1100 nereg 2,0 16,0 21,5 2,00
12   Vanous Jan CZE 1100 Tj Zce Plzen 0,0 15,5 23,0 0,00

Poznámka:

Konecné poradí po 7 kolech KP  hoši do 12 let

Por.   Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  TB 1   TB 2   TB 3 
1   Vasicek Tomas CZE 1372 Sokol Domazlice 6,5 23,5 32,5 30,25
2   Furbacher Milan CZE 1250 Sk Sokol Klatovy 5,0 21,0 30,5 19,25
3   Truksa Vaclav CZE 1250 Tj Slavoj Strojplast Tach 5,0 19,0 28,0 18,50
4   Sejak Michal CZE 1250 Sk Line 5,0 19,0 27,5 16,25
5   Macner Jan CZE 1296 Sk Sokol Klatovy 4,5 22,5 32,0 18,75
6   Eidelpes Adam CZE 1100 Tj Slavoj Strojplast Tach 4,5 18,5 28,0 14,75
7   Jindra Jiri CZE 1100 Ssk Hermanova Hut/Tj Dios 4,5 17,0 26,0 14,00
8   Mottl Patrik CZE 1100 Ssk Hermanova Hut/Tj Dios 4,0 18,5 25,0 9,00
9   Kubal Ondrej CZE 1000 Sokol Domazlice 4,0 18,0 25,5 13,25
10   Zeman Matej CZE 1000 Sachklub Zs Hartmanice 4,0 17,5 24,0 13,00
11   Trejbal Jan CZE 1250 Sk Line 4,0 17,0 24,0 10,50
12   Kubat Martin CZE 1250 Sk Ddm Plana U Mar.lazni 3,5 21,5 29,5 12,75
13   Antos Jakub CZE 1100 Sokol Domazlice 3,5 15,5 20,0 7,00
14   Vacha Marek CZE 1100 Sk Sokol Klatovy 3,0 21,0 28,5 11,00
15   Al Saleh Mohamad CZE 1100 Sk Ddm Plana U Mar.lazni 3,0 20,0 27,0 8,50
16   Varga Hynek CZE 1000 Sokol Domazlice 3,0 17,5 24,0 8,25
17   Bosek Vladimir CZE 1100 Ssk Hermanova Hut/Tj Dios 3,0 16,0 23,0 7,25
18   Hubka Matej CZE 1000 Tj Zce Plzen 3,0 15,0 19,5 4,50
19   Klasek Martin CZE 1000 Ssk Hermanova Hut/Tj Dios 2,5 15,5 20,5 3,00
20   Nadasky Jakub CZE 1000 Sk Ddm Plana U Mar.lazni 2,5 15,0 19,5 3,50
21   Sykora Jan CZE 1000 Sk Ddm Plana U Mar.lazni 2,0 14,0 20,0 4,00
22   Hubka Ondrej CZE 1000 Tj Zce Plzen 2,0 12,5 17,5 2,75
23   Fara Jan CZE 1100 Sk Ddm Plana U Mar.lazni 2,0 12,5 16,5 2,00
24   Silhavy Pavel CZE 1000 Sk Line 0,0 13,5 19,5 0,00

Poznámka:

Konecné poradí po 7 kolech KP hoši do 10 let

Por.   Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  TB 1   TB 2   TB 3 
1   Macner David CZE 1000 Sk Sokol Klatovy 7,0 22,0 31,5 31,50
2   Hurdzan Tomas CZE 1100 Sk Sokol Klatovy 6,0 22,0 31,5 25,00
3   Slavik Matej CZE 1100 Sk Ddm Plana U Mar.lazni 5,0 22,5 32,5 19,50
4   Pelnar Jan CZE 1100 Sokol Domazlice 5,0 21,5 30,0 18,00
5   Torma Petr CZE 1000 Sk Line 5,0 20,5 29,0 18,00
6   Holy Lukas CZE 1000 Sk Sokol Klatovy 4,0 19,5 29,0 14,25
7   Sestak Dominik CZE 1000 Tj Slavoj Strojplast Tach 4,0 19,5 28,0 13,00
8   Miklas Roman CZE 1100 Sk Ddm Plana U Mar.lazni 4,0 19,0 26,5 11,00
9   Hemr Adam CZE 1100 Tj Slavoj Strojplast Tach 4,0 18,0 25,5 11,50
10   Kanak Nicholas CZE 1100 Sk Sokol Klatovy 4,0 17,0 24,5 11,50
11   Simet Martin CZE 1000 Tj Kosutka Plzen O.s. 4,0 17,0 23,5 10,75
12   Schmidt Maxim CZE 1000 Sk Sokol Klatovy 4,0 15,5 22,0 7,50
13   Mencl Filip CZE 1250 Sk Line 3,5 21,0 30,5 12,50
14   Hammerbauer Jiri CZE 1000 Sk Line 3,5 16,0 21,5 6,50
15   Klik Michal CZE 1000 Sk Line 3,0 18,0 26,5 7,00
16   Sestak Daniel CZE 1000 Sk Ddm Plana U Mar.lazni 3,0 16,5 24,0 8,50
17   Klasek Jindrich CZE 1000 Ssk Hermanova Hut/Tj Dios 3,0 16,5 24,0 7,50
18   Stepanik Martin CZE 1000 Ssk Hermanova Hut/Tj Dios 3,0 15,0 20,5 5,00
19   Kral Daniel CZE 1000 Sk Sokol Klatovy 3,0 15,0 19,5 7,00
20   Vachovec Filip CZE 1000 Ssk Hermanova Hut/Tj Dios 3,0 14,5 20,0 7,00
21   Honig Lukas CZE 1000 Ssk Hermanova Hut/Tj Dios 2,5 15,5 21,0 5,25
22   Matura Ondrej CZE 1000 Ssk Hermanova Hut/Tj Dios 2,5 13,0 18,5 5,25
23   Vyleta Michal CZE 1000 nereg 2,0 13,5 19,0 1,00
24   Dolejs Pavel CZE 1000 Sk Line 2,0 12,5 17,0 1,00
25   Pestak Michal CZE 1000 nereg 1,0 12,5 17,0 0,00

Poznámka:

Konecné poradí po 7 kolech dívky do 12+14 let

Por.   Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  TB 1   TB 2   TB 3 
1   Kasova Magdalena CZE 1100 Sk Line 6,0 18,00 0,0 0
2   Kretikova Katerina CZE 1100 Sachklub Zs Hartmanice 5,0 13,00 0,0 0
3   Zitkova Kristyna CZE 1250 Sk Ddm Plana U Mar.lazni 5,0 12,00 0,0 0
4   Sulcova Lenka CZE 1100 Sk Ddm Plana U Mar.lazni 4,0 12,00 0,0 0
5   Krizova Veronika CZE 1250 Ssk Hermanova Hut/Tj Dios 4,0 9,00 0,0 0
6   Silhava Kristyna CZE 1000 Sk Line 2,0 4,00 0,0 0
7   Petrikova Katerina CZE 1100 Sk Ddm Plana U Mar.lazni 2,0 2,00 0,0 0
8   Honigova Lucie CZE 1100 Ssk Hermanova Hut/Tj Dios 0,0 0,00 0,0 0

 

Konecné poradí po 7 kolech dívky do 10 let

1   Brunova Blanka 1250 CZE * 1 1 1 1 1 1 1 1 8,0 28,00 0,0 0
2   Petrova Eva 1100 CZE 0 * ½ 1 1 1 1 1 1 6,5 18,25 0,5 2
3   Matickova Silvie 1000 CZE 0 ½ * 1 1 1 1 1 1 6,5 18,25 0,5 3
4   Hofmanova Simona 1000 CZE 0 0 0 * 1 1 1 1 1 5,0 10,00 0,0 0
5   Nguyen Thi Dieu Linh 1000 CZE 0 0 0 0 * 1 1 ½ 1 3,5 5,75 0,0 0
6   Michalkova Barbora 1000 CZE 0 0 0 0 0 * 1 1 ½ 2,5 3,75 0,0 0
7   Pestakova Martina 1000 CZE 0 0 0 0 0 0 * 1 1 2,0 2,00 0,0 0
8   Loblova Zuzana 1000 CZE 0 0 0 0 ½ 0 0 * 1 1,5 2,25 0,0 0
9   Trejbalova Eva 1000 CZE 0 0 0 0 0 ½ 0 0 * 0,5 1,25 0,0 0

Poznámka:

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.