Šachová Škola Pat a Mat

Vítejte na nově zrekonstruovaných stránkách Šachové Školy Pat a Mat.

průběžné pořadí po 138.ročníku Canon Cap

Poř. titul Jméno NRtg IRtg   Klub Typ 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 CELKEM počet startů BODY  
1 IM Přibyl Josef 2378 2397   Šk Holdia Dp Praha S60 80 100     100 100 100 100 100   680 7 600  
2   Beneš Petr 2169 2141   Šachový Klub Zikuda Turno   31 80 100 75 90 95   95 80   646 8 540  
3   Hostička František 2190     Žebrák     75 80 90   75 90   90   500 6 500  
4 m Gregor Jiří 2277     Holdia DP Praha     95   100   85 95   95   470 5 470  
5   Melich Jindřich 2081     TJ Pankrác Praha     35 75 55 80 90 65 90 65   555 8 465  
6   Plášek Zdeněk 2072 2082   Šachový Klub Černý Baron,   45 65 95 50 55 65 50   85   510 8 415  
7   Kříž Luboš 2090 2180 ŠA Šk Holdia Dp Praha   36   90 30 75 80 60   70   441 7 411  
8   Bouček Vlastimil 2017 2017   Šk Kostelec N.čern.lesy S80 37 20   45 70   70   75   317 6 317  
9   Hinz František 2015     Šk Holdia Dp Praha S60 26 16   10 10 50 14 70 60   256 8 236  
10   Řehák Martin 2176   ŠA Sokol Vyšehrad     70   70       85     225 3 225  
11   Hašpl Miroslav 2064 2075   Šk Sokol Vyšehrad S70 70 30   65         55   220 4 220  
12   Přibylová Růžena 1963   ŠA Holdia DP Praha W   5 85 9 4 25 10 35 50   223 8 214  
13   Fišer Jiří 1920     ČSOB S60   8 45 12   30 18 75 25   213 7 205  
14   Rous Daniel 1800   ŠA PORG Praha Ž   9 50   45 15 13 45     177 6 177  
15   Mašek Miroslav 2200     Individuální Člen     90   85             175 2 175  
16   Zábranský Jan 1802     ŠK Smíchov     60   20 95           175 3 175  
17   Pataridis Janis 1919 2000   Šachový Klub Černý Baron, S70 35     40 50   15   30   170 5 170  
18   Šilhánek Jindřich 1726     Šk Kostelec N.čern.lesy S60     70 25 40 35         170 4 170  
19   Počinkov Andrej   2211 RUS           80     85       165 2 165  
20   Sviták David 1862 1865   Oáza Praha J            70 35 60     165 3 165  
21   Kříž Daniel 1881 1945   Šk Holdia Dp Praha J     35 16 65   40       156 4 156  
22   Štěpánek Svatopluk 1892 2044 ŠA Šk Sokol Vyšehrad   38 3   5   45   2 45   138 6 138  
23   Plicka Petr 1757 1843 ŠA Šk Liběhrad Libčice N. Vl   23 6 40   8 9 30 20 10   146 8 132  
24   Zanikov Konstantin 2051     ŠK Smíchov J   55         75       130 2 130  
25   Šlechta Karel 1965 1987 ŠA Šk Sokol Vyšehrad S60 33           16 40 40   129 4 129  
26   Veselský Jan 1634   ŠA Šk Praha-Smíchov   15 4 25 8 25   12 25 20   134 8 122  
27   Bartoň Milan 1947     Praga Praha S70           40 8 55 15   118 4 118  
28   Bulekpayev Mirzat 2008     ŠK Smíchov     18   95             113 2 113  
29   Ries Vilém 1892     ŠK Smíchov J   45           65    

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.