Šachová Škola Pat a Mat

Vítejte na nově zrekonstruovaných stránkách Šachové Školy Pat a Mat.

DP Holdia Praha


Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. Výstaviště Lysá nad Labem 7 2 0 23 45.0 32
2. Holdia DP Praha B"" 7 1 1 22 44.5 31
3. TJ Pankrác 6 2 1 20 41.0 26
4. Poštovní spořitelna A"" 4 1 4 13 35.0 17
5. TJ Sokol Praha Vršovice 3 3 3 12 36.5 20
6. ŠK Sokol Vyšehrad 3 3 3 12 33.0 16
7. TJ ŠO Chrudim 3 1 5 10 33.5 16
8. TJ Slavia Hradec Králové 3 0 6 9 35.5 21
9. QCC České Budějovice 2 3 3 9 31.0 18
10. 1. Novoborský ŠK B"" 3 0 5 9 29.0 14
11. ŠK Teplice 2 1 6 7 31.5 20
12. Poštovní spořitelna B"" 1 1 7 4 28.5 11

Los Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
1. TJ Sokol Praha Vršovice X 4 4 4     3
2. ŠK Teplice 4 X 5 3 3    
3. QCC České Budějovice 4 3 X   4     4
4. 1. Novoborský ŠK B"" 5   X     3
5. Poštovní spořitelna A"" 4 X     3 3
6. TJ ŠO Chrudim 5   X 4  
7. TJ Slavia Hradec Králové     X 5 6 3 2
8. Poštovní spořitelna B"" 4     3 X
9. ŠK Sokol Vyšehrad     5 4 2 X 4 4
10. TJ Pankrác     4 X 5 4
11. Holdia DP Praha B""   4 5 5 3 X  
12. Výstaviště Lysá nad Labem 5 5   6 4 4   X

Výsledky na šachovnicích - 9.kolo

Poštovní spořitelna A""   Výstaviště Lysá nad Labem
Čech Pavel 2424 ½ - ½ 2546 Oral Tomáš
Kovář Vojtěch 2372 ½ - ½ 2401 Lechtýnský Jiří
Vávra Pavel 2351 0 - 1 2413 Špaček Petr
Řehořek Martin 2342 0 - 1 2402 Priehoda Vítězslav
Studnička Tomáš 2320 0 - 1 2337 Neckář Lubomír
Šimek Petr 2269 ½ - ½ 2316 Londýn Radek
Příborský Jan 2370 0 - 1 2298 Jurásek Miroslav
Kuba Jindřich 2220 1 - 0 2184 Jirk Aleš
  :  

TJ ŠO Chrudim   1. Novoborský ŠK B""
Němec Pavel 2259 ½ - ½ 2479 Vokáč Marek
Tůma Jiří 2282 ½ - ½ 2298 Vrána Jan
Novotný Michal 2292 ½ - ½ 2346 Kučera Petr
Pokorný Zdeněk 2306 ½ - ½ 2299 Vaculík Martin
Jedlička Aleš 2301 ½ - ½ 2133 Oreský Jan
Hlaváček Robert 2229 ½ - ½ 2108 Braun Marek
Bujnoch Radek 2196 ½ - ½ 2096 Boleslav Petr
Komárek David 2152 1 k 0    
  :  

TJ Slavia Hradec Králové   QCC České Budějovice
Petr Martin 2495 1 - 0 2423 Cífka Stanislav
Plát Vojtěch 2397 0 - 1 2320 Havlík Jan
Nun Jiří 2390 1 - 0 2260 Vybíral Zdeněk
Jüptner Jan 2361 ½ - ½ 2141 Cuhra Martin
Možný Miloš 2370 ½ - ½ 2259 Tupý Martin
Prymula Roman 2303 0 - 1 2233 Richtrová Eliška
Vacek Martin 2323 ½ - ½ 2188 Bostl František
Kořínek Ondřej 2305 0 - 1 2204 Blažek Jiří
  :  

Poštovní spořitelna B""   ŠK Teplice
Kozák Miloš 2243 0 - 1 2345 Trapl Jindřich
Bretšnajdr Vladimír 2318 0 - 1 2277 Vaněk Tomáš
Pletánek Jan 2242 0 - 1 2247 Hadraba Vladimír
Vozka Pavel 2245 1 - 0 2256 Daneš Jaroslav
Dvořák Jan 2174 0 - 1 2207 Bláha Jiří
Lamser Jan 2153 1 - 0 2201 Tuma Jakub
Nováček Jan 2089 1 - 0 2137 Körschner Miroslav
Lácha Josef 2089 ½ - ½ 2047 Rubeš Jan
  :  

ŠK Sokol Vyšehrad   TJ Sokol Praha Vršovice
Chloupek Stanislav 2317 ½ - ½ 2376 Sodoma Jan
Dočekal Jan 2261 0 - 1 2305 Svatoš Jan
Pilař Miloslav 2283 1 - 0 2292 Svoboda Václav
Tichý Vladimír 2260 ½ - ½ 2270 Kubečka David
Vichnar David 2229 ½ - ½ 2289 Krňávek Lubomír
Vodička Vlastimil 2191 ½ - ½ 2206 Markovič Milan
Netušil Miloslav 2267 1 - 0 2138 Erban Tomáš
Boukal Petr 2257 ½ - ½ 2175 Šedý Pavel
  :  

TJ Pankrác   Holdia DP Praha B""
Jirovský Miloš 2482 ½ - ½ 2561 Votava Jan
Doležal Radoslav 2393 ½ - ½ 2370 Přibyl Josef
Dvořák Tomáš 2296 1 - 0 2336 Michálek Jan
Polášek Jaroslav 2295 ½ - ½ 2312 Freisler Pavel
Schula Michal 2275 0 - 1 2300 Česal Jaroslav
Pešout Jan 2248 1 - 0 2195 Adámek Zdeněk
Vokoun Jan 2208 1 - 0 2159 Bednář Marcel
Petr Jan 2211 ½ - ½ 2323 Přibyl Martin
  5 : 3  

Holdia DP Praha B""

Šach. Jméno hráče ELO   1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %
1. Votava Jan 2561 H 1 1 1 1   ½   1 ½     6 85.71
2. Hausner Ivan 2460 H 1       ½ 1   ½       3 75.00
3. Přibyl Josef 2370   ½ ½ ½   ½ ½ ½ ½ ½     4 50.00
4. Michálek Jan 2336 H 1 1 1 1 ½ 1 1 ½ 0     7 77.78
5. Freisler Pavel 2312   1 0 ½ 1 1 0 1 1 ½     6 66.67
6. Česal Jaroslav 2300 H   ½ 1 ½ 1   ½   1     75.00
7. Adámek Zdeněk 2195   0 1 1 ½ 0 1 ½ 1 0     5 55.56
8. Beneš Petr 2159     0 ½ 0   0 0         ½ 10.00
9. Borik Otto 2422 C                          
10. Bednář Marcel 2159   0 0 1 ½ ½ 1 1 1 0     5 55.56
11. Přibyl Martin 2323               1 1 ½     83.33
12. Šimeček Alexej 2118         ½ ½             1 50.00
13. Rous František 2071   0                     0 0.00
14. Zimák Karel 2055                            
        4 5 5 3     44½ 61.81

Los družstva

Kolo Datum Družstvo Výsledek
1. 11.10.2009 ŠK Teplice 3½ :
2. 01.11.2009 QCC České Budějovice 4 : 4
3. 15.11.2009 1. Novoborský ŠK B"" 1½ :
4. 29.11.2009 Poštovní spořitelna A"" 5 : 3
5. 13.12.2009 TJ ŠO Chrudim 3½ :
6. 10.01.2010 TJ Slavia Hradec Králové 5 : 3
7. 24.01.2010 Poštovní spořitelna B"" 2½ :
8. 07.02.2010 ŠK Sokol Vyšehrad : 1½
9. 21.02.2010 TJ Pankrác 5 : 3
10. 21.03.2010 Výstaviště Lysá nad Labem  
11. 11.04.2010 TJ Sokol Praha Vršovice  

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.