Šachová Škola Pat a Mat

Vítejte na nově zrekonstruovaných stránkách Šachové Školy Pat a Mat.

DP Holdia Praha B v 1.lize v nové sezóně 2010/2011

ŠK Holdia DP Praha "B"

Šach. Jméno hráče ELO   1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %
1. Votava Jan 2579 H ½ ½ ½ 1 ½ 0 1 ½ ½ 1 1 7 63.64
2. Hausner Ivan 2437 H 0 1 ½ ½   1 0   0   1 4 50.00
3. Přibyl Josef 2342   ½   ½ ½ ½ ½ ½ ½ ½ ½ ½ 5 50.00
4. Freisler Pavel 2337   0 0 1 1 1 0 1 1 0 ½ 1 59.09
5. Přibyl Martin 2354   1 ½ 1 0 1 0 0 ½ ½ 1 1 59.09
6. Tuma Jakub 2305 H 1   ½ 1 ½ 1 0   0     4 57.14
7. Adámek Zdeněk 2252   1 1 1 0 0 0 ½     ½ 0 4 44.44
8. Bednář Marcel 2199   0 ½ ½ ½ 1 1 1 1 ½ 1 0 7 63.64
9. Borik Otto 2415 C                        
10. Pachmann Aleš 2271                 1 1 ½ ½ 3 75.00
11. Kříž Luboš 2207 H   ½                   ½ 50.00
12. Beneš Petr 2115     ½     0     0       ½ 16.67
13. Šimeček Alexej 2123                 ½   1   75.00
14. Rous František 2070                          
15. Zimák Karel 2021                          
        4 4 5 3 6 5 49½ 56.25

Los družstva

Kolo Datum Družstvo Výsledek
1. 10.10.2010 1. Novoborský ŠK "B" 4 : 4
2. 31.10.2010 TJ Sokol Praha Vršovice 3½ :
3. 14.11.2010 ŠK AD Jičín : 2½
4. 28.11.2010 TJ Sokol Praha Kobylisy 3½ :
5. 12.12.2010 QCC České Budějovice : 3½
6. 16.01.2011 TJ Bohemians Praha 4½ :
7. 30.01.2011 ŠK Sokol Vyšehrad 4 : 4
8. 13.02.2011 Šakal Kozolupy 5 : 3
9. 27.02.2011 ERA-Poštovní spořitelna 5 : 3
10. 20.03.2011 TJ Slavia Hradec Králové 6 : 2
11. 03.04.2011 TJ Pankrác 3 : 5

Výsledky na šachovnicích - 11.kolo

ERA-Poštovní spořitelna   ŠK Sokol Vyšehrad
Bernášek Jan 2490 ½ - ½ 2325 Petrán Peter
Čech Pavel 2410 ½ - ½ 2332 Chloupek Stanislav
Černoušek Lukáš 2410 1 - 0 2263 Dočekal Jan
Vávra Pavel 2351 ½ - ½ 2275 Tichý Vladimír
Studnička Tomáš 2348 1 - 0 2169 Vaněk Petr
Kovář Vojtěch 2343 1 - 0 2287 Pilař Miloslav
Řehořek Martin 2280 ½ - ½ 2223 Vichnar David
Příborský Jan 2361 0 - 1 2210 Boukal Petr
  5 : 3  

TJ Slavia Hradec Králové   Šakal Kozolupy
Plát Vojtěch 2409 1 - 0 2318 Jirovský Pavel
Možný Miloš 2379 ½ - ½ 2471 Neuman Petr
Nun Jiří 2356 1 - 0 2381 Novák Pavel
Jüptner Jan 2312 1 - 0 2318 Havlíková Kristýna
Vacek Martin 2305 ½ - ½ 2258 Česal Jaroslav
Moravec Michal 2305 ½ - ½ 2199 Pokrupa Marek
Kořínek Ondřej 2299 1 - 0 2168 Turner Radek
Döring Robert 2187 ½ - ½ 2176 Janoušek Petr
  6 : 2  

TJ Pankrác   ŠK Holdia DP Praha "B"
Jirovský Miloš 2475 0 - 1 2579 Votava Jan
Doležal Radoslav 2417 0 - 1 2437 Hausner Ivan
Polášek Jaroslav 2304 ½ - ½ 2342 Přibyl Josef
Pešout Jan 2250 0 - 1 2337 Freisler Pavel
Viták Pavel 2212 0 - 1 2354 Přibyl Martin
Vokoun Jan 2197 1 - 0 2252 Adámek Zdeněk
Petr Jan 2199 1 - 0 2199 Bednář Marcel
Kroužel Jaroslav 2213 ½ - ½ 2271 Pachmann Aleš
  3 : 5  

1. Novoborský ŠK "B"   TJ Bohemians Praha
Vokáč Marek 2471 0 - 1 2438 Zvára Petr
Vrána Jan 2348 ½ - ½ 2406 Jirka Jiří
Kučera Petr 2374 1 - 0 2343 Sodoma Jan
Oreský Jan 2213 ½ - ½ 2324 Tričkov Vasil
Braun Marek 2153 0 - 1 2277 Kukel Imre
Kučera Petr 2209 1 - 0 2306 Znamenáček Květoslav
Čižinský Petr 2148 ½ - ½ 2306 Erneker Josef
Boleslav Petr 2126 0 - 1 2233 Voříšek Jaroslav
  :  

TJ Sokol Praha Vršovice   QCC České Budějovice
Svoboda Václav 2266 ½ - ½ 2217 Vybíral Zdeněk
Matras Ondřej 2311 ½ - ½ 2273 Tupý Martin
Kubečka David 2285 1 - 0 2178 Cuhra Martin
Svatoš Jan 2267 ½ - ½ 2271 Richtrová Eliška
Šedý Pavel 2156 1 - 0 2205 Bostl František
Kohout Vratislav 2209 0 - 1 2047 Rajnyš Vladimír
Markovič Milan 2192 1 - 0 2001 Vacek Miroslav
Horyna Josef 1924 0 - 1 1960 Lorenc Zdeněk
  :  

ŠK AD Jičín   TJ Sokol Praha Kobylisy
Spirin Oleg 2464 ½ - ½ 2383 Hinks-Edwards Thomas
Koziak Vitali 2467 ½ - ½ 2302 Šimek Petr
Vološin Leonid 2456 1 - 0 2343 Forman Štěpán
Meduna Eduard 2426 1 - 0 2300 Schula Michal
Juřek Josef 2348 1 - 0 2287 Kopta Pavel
Lechtýnský Jiří 2380 ½ - ½ 2175 Dvořák Jan
Novotný Jaroslav 2214 1 - 0 2205 Jančařík Joel
Urban Zdeněk 2205 0 - 1 2221 Janda Jiří
  :  

Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. TJ Bohemians Praha 8 2 1 26 49.0 34
2. ERA-Poštovní spořitelna 8 1 2 25 53.5 32
3. ŠK Holdia DP Praha "B" 7 2 2 23 49.5 32
4. ŠK AD Jičín 6 2 3 20 47.5 26
5. TJ Slavia Hradec Králové 6 1 4 19 47.5 27
6. TJ Pankrác 4 2 5 14 44.0 22
7. 1. Novoborský ŠK "B" 4 2 5 14 43.5 25
8. ŠK Sokol Vyšehrad 4 2 5 14 40.5 23
9. Šakal Kozolupy 3 3 5 12 41.5 20
10. TJ Sokol Praha Kobylisy 3 1 7 10 41.0 22
11. QCC České Budějovice 2 0 9 6 35.5 18
12. TJ Sokol Praha Vršovice 2 0 9 6 35.0 17

Los Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
1. TJ Sokol Praha Kobylisy X 5 3 3 5 4
2. QCC České Budějovice 3 X 3
3. TJ Bohemians Praha X 4 4 5
4. ŠK Holdia DP Praha "B" X 5 3 6 5 4 4
5. Šakal Kozolupy 4 3 X 3 2 4 3 5 4
6. ERA-Poštovní spořitelna 5 5 5 X 5 4 5
7. TJ Slavia Hradec Králové 5 5 4 2 6 X 3 3 6
8. TJ Pankrác 3 4 X 4
9. 1. Novoborský ŠK "B" 3 4 5 5 4 X 3
10. TJ Sokol Praha Vršovice 3 3 3 5 X 2
11. ŠK AD Jičín 4 4 5 6 X
12. ŠK Sokol Vyšehrad 4 4 3 2 X

1  
2  
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.