Šachová Škola Pat a Mat

Vítejte na nově zrekonstruovaných stránkách Šachové Školy Pat a Mat.

Open Erfurt 2008-Hauptturnier 26.30.12.2008

18. Radisson SAS Weihnachts-Festival 2008

Hauptturnier, 26.-30.12.2008

Endstand nach der 8. Runde
Rang TNr Teilnehmer Titel ELO NWZ At Verein/Ort Land Punkte Buchh
1. 10. Wolf,Isaak   1925 1856 J SK Königskinder Jena Thü 7.0 37.5
2. 2. Prüsse Horst   2107 1989   Neubrandenburg MvP 6.0 39.5
3. 8. Schierholz,Günter     1871 S KS SC 1984 e.V. Ham 6.0 36.5
4. 4. Kriz,Daniel   1945 1945 J Holdia DP Praha CZE 6.0 34.5
5. 11. Strangmüller,Andr     1845   SK Landshut Bay 6.0 33.5
6. 1. Streltsyn,Grygori   2106 1990   Erfurter SK Thü 5.5 38.5
7. 19. Machowitsch,Wolf     1763   SV 1934 Ffm-Griesheim Hes 5.5 36.5
8. 14. Kittler,Alexander   1814 1805 J SV Puschendorf Bay 5.5 35.0
9. 15. Wirfs,Joachim   1990 1805   SV Randbauer Rheinland Nrw 5.5 32.0
10. 6. Siebarth,Marco   2031 1927   SG Blau-Weiß Stadtilm Thü 5.5 31.0
11. 7. Helms,Sven   2071 1921   SF Schwerin MvP 5.5 28.5
12. 13. Jordans,Ralph   1834 1805   Ford SF Köln e.V. Nrw 5.0 33.5
13. 5. Minor,Viatcheslav   2043 1941   SV Wartburgstadt Eisen Thü 5.0 33.5
14. 17. Jörges,Frank   2010 1775   ESV Lok Meiningen Thü 5.0 33.0
15. 16. Meul,Willi   1945 1789   SV 1925 Hürth-Berrenra Nrw 5.0 31.5
16. 37. Schmidt,Benjamin     1655   SK Ricklingen Nie 5.0 31.5
17. 9. Hille,Wolfram   2014 1857   SC Raguhn e. V. Thü 5.0 29.5
18. 34. Baumert,Andree   1893 1683   Fortuna Pößneck Thü 5.0 29.5
19. 29. Tischer,Jana   1870 1709 W SC Suhl Thü 4.5 35.5
20. 3. Siemes,Robert   2118 1980   Düsseldorfer SV 1854 Nrw 4.5 33.5
21. 56. Herrmann,Gregor     1523   SC Turm Erfurt Thü 4.5 33.0
22. 25. Valenta,Richard     1733 J SC Kevelaer 1948 e.V. Nrw 4.5 32.5
23. 47. Krajinski,Lutz   1808 1597   SV Medizin Erfurt Thü 4.5 32.5
24. 44. Jung,Michael Prof   1843 1609 S SV Osnabrück Nie 4.5 32.0
25. 28. Hielscher,Ulla   1885 1720 W SK Doppelbauer Kiel Sch 4.5 31.5
26. 32. Habiger,Gerhard   1836 1688   Regensburg Bay 4.5 31.0
27. 46. Mühlbayer,Kevin   1889 1599 J SF Bad Mergentheim Bad 4.5 30.5
28. 48. Speck,Andreas     1597   USV Erfurt Abteilung S Thü 4.5 30.0
29. 24. Römer,Norbert   1798 1735   TSG Apolda Thü 4.5 29.5
30. 42. Kaschuba,Jürgen   1738 1618   TSV Plaue GER 4.5 29.5
31. 52. Friedt,Marius     1551 J Erfurter SK Thü 4.0 27.5
32. 12. Rößner,Uwe   1968 1838   ESV Lok Meiningen Thü 4.0 27.0
33. 33. Schwartl,Helmut     1687   SK 1933 Bad Neustadt Bay 4.0 26.0
34. 31. Bertram,Thomas   1942 1699   SF Bad Lausick Sac 4.0 25.5
35. 30. Kreyssig,Robert   1811 1699 J SK Fortuna Leipzig e.V Sac 4.0 25.5
36. 36. Effenberger,Knuth     1660   Spvg. Versmold 1945 e. Nrw 4.0 25.5
37. 21. Handl,Hans   1750 1750   Hak/Has Innsbruck AUT 4.0 25.5
38. 22. Segelken,Peter   1902 1742 S Delmenhorster SK V 193 Bre 4.0 21.0
39. 65. Duzy,Stefan     1383 J Erfurter SK Thü 3.5 33.5
40. 35. Röder,Detlef     1660   SV Schmalkalden 04 Thü 3.5 31.0
41. 27. Dellbrügge,Uwe     1721   SF Monheim 1947 Nrw 3.5 31.0
42. 26. Webel,Peter     1728   ESV Lok Meiningen Thü 3.5 30.5
43. 20. Richter,Thomas   1856 1756 * SV Motor Zeitz SaA 3.5 30.0
44. 23. Böer,Walter   1905 1740 * SV Erkrath Nrw 3.5 29.0
45. 51. Lindner,Robert     1559 J SK Ricklingen Nie 3.5 29.0
46. 18. Scheerer,Daniel   1765 1765   Esch LUX 3.5 27.5
47. 43. Lingl,Xenia   1702 1609 W SV Puschendorf Bay 3.5 27.0
48. 64. Petermann,Jan     1399 J SV Puschendorf Bay 3.5 26.5
49. 57. Lorenz,Erik     1522 J SV Empor Erfurt Thü 3.5 26.0
50. 60. Beilfuß,Björn   1687 1498   Hamburger SK von 1830 Ham 3.5 25.5
51. 49. Aleanakian,Gabrie   1720 1576   Pinneberger SC 1932 eV Ham 3.5 25.5
52. 38. Heldele,Christoph   1865 1653   SAbt TSG Salach Wür 3.0 35.0
53. 69. Peters,Sören         Erfurt Thü 3.0 28.0
54. 45. Auschkalnis,Reinh   1884 1604   SV Griesheim(DA) Hes 3.0 27.0
55. 55. Schmitt,Katrin     1534 W SF Bad Mergentheim Bad 3.0 26.5
56. 61. Baskin,Robert     1479 J SAbt TuS Makkabi Ffm Hes 3.0 24.0
57. 54. Hoffmann,Sascha   1761 1542 J Erfurter SK Thü 3.0 24.0
58. 63. Hapke,Nils     1402 J SK Ricklingen Nie 3.0 24.0
59. 58. Kreyssig,Markus   1764 1519 * SK Fortuna Leipzig e.V Sac 3.0 24.0
60. 40. Jacob,Barbara     1649 W SK Ochtrup 61 e.V. Nrw 3.0 23.0
61. 50. Baedorf,Robert     1575   SF Illingen Bad 2.5 29.0
62. 39. Saran,Bajar   1794 1652 J SK Königskinder Jena Thü 2.5 28.5
63. 68. Michels,Kim     1321 W SV Medizin Erfurt Thü 2.5 25.0
64. 66. Schneider,Thomas     1380   Erfurter SK Thü 2.5 24.5
65. 62. Lichtenegger,Chri     1463   SF Tegernheim Bay 2.5 23.0
66. 70. Erdem,Uensal         Leipzig Sac 2.0 28.0
67. 67. Knorre,Jonas     1343 J SV Medizin Erfurt Thü 2.0 27.5
68. 59. Schade,Lars     1503 J SC Turm Erfurt Thü 2.0 27.0
69. 53. Heseding,Horst     1550 * SV Bad Bentheim Nie 1.5 18.5
 
© Jürgen Lenz, 2006

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.