Šachová Škola Pat a Mat

Vítejte na nově zrekonstruovaných stránkách Šachové Školy Pat a Mat.

Open Erfurt 2008-Meisterturnier 26.30.12.2008

18. Radisson SAS Weihnachts-Festival 2008

Meisterturnier, 26.-30.12.2008

Endstand nach der 8. Runde
Rang TNr Teilnehmer Titel ELO NWZ At Verein/Ort Land Punkte Buchh
1. 23. Schumacher,Gottfr   2164 2081   Godesberger Schachklub Nrw 7.0 35.5
2. 1. Langheinrich,Fere   2421 2379   SV Empor Erfurt Thü 6.0 37.0
3. 3. Donchenko,Anatoly IM 2373 2337   SK 1858 Gießen Hes 6.0 35.5
4. 9. Krensing,Jan   2287 2245   SK Ricklingen Nie 6.0 31.0
5. 10. Löw,Gerald FM 2307 2239   TSV Bindlach Aktionär- Bay 6.0 29.5
6. 13. Hess,Christian FM 2219 2210   KS. SC Hamburg 1984 e. Ham 5.5 33.5
7. 4. Brüggemann,Joachi IM 2362 2334   Erfurter Schachklub Thü 5.5 31.5
8. 28. Bornemann,Michael   2159 2059   SC KS Hagen/Wetter Nrw 5.0 37.0
9. 20. Schulz,Michael   2207 2099   FC Bayern München e.V. Bay 5.0 36.5
10. 8. Menacher,Manfred FM 2266 2253   SV Deggendorf Bay 5.0 36.0
11. 2. Thinius,Marco IM 2422 2352   Sfrd. Berlin 1903 e.V. Ber 5.0 36.0
12. 6. Pribyl,Josef IM 2343 2278 S Schachhaus Ludwigshafe CZE 5.0 35.5
13. 19. Kirschbaum,Gunnar   2163 2108   SV Medizin Erfurt Thü 5.0 34.0
14. 17. Scherer,Frank   2186 2112   SC Pirmasens 1912 RPf 5.0 33.5
15. 14. Kriz,Lubos   2177 2177   Holdia DP Praha CZE 5.0 32.5
16. 7. Hoffmann,Paul FM 2338 2262   USV TU Dresden Sac 5.0 31.0
17. 24. Laube,Reiner     2078   SG Halle 1946/Künsebec SaA 5.0 29.5
18. 35. Bräuner,Uwe   2137 2030   Erfurter SK Thü 5.0 29.5
19. 55. Jacobi,Robin   1957 1946 J SV Empor Erfurt Thü 5.0 24.5
20. 11. Sobolevsky,Leonid IM 2303 2220 S SZ Elstertal Langenber UKR 4.5 34.0
21. 32. Mayer,Frank   2116 2042   SV Wiesbaden 1885 Hes 4.5 32.5
22. 53. Jacob,Helmut   2163 1949 S SK Ochtrup 61 e.V. Nrw 4.5 32.5
23. 21. Günther,Thomas   2151 2087   Berlin Ber 4.5 32.5
24. 27. Blumenstein,Jan   2166 2062   SC Eschborn 1974 Hes 4.5 32.0
25. 52. Andreas,Björn   2092 1964   SC Matt im Park Ffm Hes 4.5 32.0
26. 22. Barthel,Ansgar   2179 2081   SC Pirmasens 1912 RPf 4.5 30.5
27. 26. Fleischer,Andy   2072 2062   SF Hamburg eV 1934 Ham 4.5 28.5
28. 18. Goemann,Jens   2151 2109   TSG Apolda Thü 4.5 28.5
29. 12. Fuchs,Judith   2238 2217 W SC Leipzig-Gohlis Sac 4.5 28.5
30. 37. Boss,Igor   2124 2025   SK Ricklingen Nie 4.5 28.5
31. 25. Schröder,Wilfried   2150 2074   SV Wattenscheid 1930 Nrw 4.5 28.5
32. 54. Helmbold,Irene   2006 1948 W SC Leipzig-Gohlis Sac 4.5 27.5
33. 36. Schmidt,Alexander   2038 2029   Breitenworbis Thü 4.0 33.5
34. 51. Zech,Andreas   2069 1964   SV Eintracht Tangerhüt SaA 4.0 31.5
35. 15. Jügel,Marcel   2245 2156   DJK Aufwärts St. Josef Nrw 4.0 30.5
36. 31. Ritz,Olaf   2075 2044   Berlin Ber 4.0 30.0
37. 39. Grandadam,Nicolas   2103 2021 J SC Brombach e.V. SUI 4.0 29.5
38. 33. Maiwald,Harald   2150 2040   TSG Apolda Thü 4.0 29.0
39. 34. Nurbekoglu,Michae   2179 2038   SK Landshut Bay 4.0 29.0
40. 70. Kreismann,Jakob   1991 1840   SC Turm Erfurt Thü 4.0 29.0
41. 49. Janssen,Volker   2033 1967   SK Ricklingen Nie 4.0 28.5
42. 16. Schatz,Christian CM 2204 2114   Schachzentrum Fürth 20 Bay 4.0 28.0
43. 30. Naundorf,Maik   2110 2051   SC KS Hagen/Wetter Nrw 4.0 28.0
44. 57. Grandadam,Patrik   2030 1936 J SC Brombach e.V. SUI 4.0 24.5
45. 42. Hannes,Diana   2055 2008 W SV Medizin Erfurt Thü 3.5 34.0
46. 5. Schütze,Norman   2333 2296   SG 1871 Löberitz SaA 3.5 33.5
47. 44. Kresse,Mathias   2060 1991   SV Eintracht Tangerhüt SaA 3.5 32.0
48. 50. Janasik,Gerhard D   2036 1965   SF Pfullingen Wür 3.5 31.0
49. 60. Münch,Hannes     1907   SV Lok Leipzig-Mitte Sac 3.5 30.0
50. 46. Dünzel,Jonas   2007 1983 J SC 90 Niesky Sac 3.5 29.0
51. 41. Brem,Stephan   2099 2011   SU Ebersberg-Grafing Bay 3.5 28.5
52. 62. Woost,Thomas   1997 1894   SV Eintracht Tangerhüt   3.5 28.0
53. 61. Djalalova,Nigora   1961 1900 W SF Pfullingen UZB 3.5 28.0
54. 59. Meyer,Thorsten   2031 1924   Delmenhorster SK V 193 Bre 3.5 26.5
55. 56. Gehrmann Ulrich     1939   Klub Kölner SF Nrw 3.5 26.0
56. 43. Beyer,Till   2034 1992   SV Lok Leipzig-Mitte Sac 3.5 23.5
57. 72. Drezewski,Alexand   1912 1738   SK Hermannsburg Nie 3.0 31.0
58. 45. Schmitt,Philipp   2053 1984 J SF Bad Mergentheim Bad 3.0 29.5
59. 66. Schulze,Dorothee   1990 1868 W SK Lehrte Nie 3.0 28.0
60. 38. Zier,Oliver   2044 2022 J SC Forchheim LIE 3.0 27.0
61. 68. Lichtenegger,Dian   2108 1859 W SF Tegernheim Bay 3.0 26.5
62. 67. Zier,Verena   1925 1859 W SpVgg Wunsiedel LIE 3.0 25.0
63. 58. Koch,Frank   2084 1925   Spvgg Düren 13 Derichs Nrw 3.0 23.0
64. 71. Eickelkamp,Jan-He   1957 1824   SK Hermannsburg Nie 3.0 21.5
65. 47. Bramkamp,Rainer   2132 1980   TuS Ende 1892 e.V. Nrw 2.5 28.5
66. 69. Blank,Stefan   2022 1858   SC Sulzbach Bay 2.5 25.5
67. 48. Pichl,Michael   2074 1976   SC Suhl Thü 2.5 25.5
68. 40. Seidel,Michael Pr   2080 2012   PTSV SK Hof 1892 Bay 2.5 22.5
69. 64. Donchenko,Alexand   1877 1880 J SK 1858 Gießen Hes 2.5 20.5
70. 63. Stock,Jürgen   2045 1886   SC Eschborn 1974 Hes 2.0 25.0
71. 73. Geißhirt,Marco   1953 1732 J SG Barchfeld/Breitunge Thü 2.0 24.0
72. 65. Schwertel,Johann   1998 1877 S SV Koblenz 03/25 RPf 2.0 21.5
73. 74. Schimmer,Michael   1922 1731   SV 1934 Ffm-Griesheim Hes 1.5 20.0
74. 75. Sikorski,Thomas   1903 1593   SK Herne-Sodingen 1924 Nrw 1.0 22.0
 

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.