Šachová Škola Pat a Mat

Vítejte na nově zrekonstruovaných stránkách Šachové Školy Pat a Mat.

Open Erfurt 2008-startovní listina

18. Radisson SAS Weihnachts-Festival 2008

Meisterturnier, 26.-30.12.2008

Teilnehmerliste: (Sortiert nach Startrangliste)
LfdNr Teilnehmer Titel ELO NWZ Attr Verein/Ort Land Geburt
1. Langheinrich,Ferenc   2421 2379   SV Empor Erfurt Thü 1983
2. Thinius,Marco IM 2422 2352   Sfrd. Berlin 1903 e.V. Ber 1968
3. Schütze,Norman   2333 2296   SG 1871 Löberitz SaA 1981
4. Pribyl,Josef IM 2343 2278 S Schachhaus Ludwigshafen CZE 1947
5. Hoffmann,Paul FM 2338 2262   USV TU Dresden Sac 1984
6. Menacher,Manfred FM 2266 2253   SV Deggendorf Bay 1965
7. Krensing,Jan   2287 2245   SK Ricklingen Nie 1984
8. Löw,Gerald FM 2307 2239   TSV Bindlach Aktionär-Schach Bay 1963
9. Sobolevsky,Leonid IM 2303 2220 S SZ Elstertal Langenber UKR 1945
10. Fuchs,Judith   2238 2217 W SC Leipzig-Gohlis Sac 1990
11. Hess,Christian FM 2219 2210   KS. SC Hamburg 1984 e.V. Ham 1951
12. Kriz,Lubos   2177     Holdia DP Praha CZE 1967
13. Jügel,Marcel   2245 2156   DJK Aufwärts St. Josef Aache Nrw 1966
14. Schatz,Christian CM 2204 2114   Schachzentrum Fürth 2002 Bay 1961
15. Scherer,Frank   2186 2112   SC Pirmasens 1912 RPf 1970
16. Goemann,Jens   2151 2109   TSG Apolda Thü 1969
17. Kirschbaum,Gunnar   2163 2108   SV Medizin Erfurt Thü 1965
18. Schulz,Michael   2207 2099   FC Bayern München e.V. Bay 1958
19. Günther,Thomas   2151 2087   Berlin Ber 1963
20. Barthel,Ansgar   2179 2081   SC Pirmasens 1912 RPf 1965
21. Schumacher,Gottfried   2164 2081   Godesberger Schachklub 1929 Nrw 1949
22. Laube,Reiner     2078   SG Halle 1946/Künsebeck SaA 1962
23. Schröder,Wilfried   2150 2074   SV Wattenscheid 1930 Nrw 1952
24. Fleischer,Andy   2072 2062   SF Hamburg eV 1934 Ham 1964
25. Blumenstein,Jan   2166 2062   SC Eschborn 1974 Hes 1980
26. Bornemann,Michael   2159 2059   SC KS Hagen/Wetter Nrw 1962
27. Anisheva,Varvara WFM 2164 2054 W SC 51 Nordhausen RUS 1972
28. Naundorf,Maik   2110 2051   SC KS Hagen/Wetter Nrw 1980
29. Ritz,Olaf   2075 2044   Berlin Ber 1968
30. Mayer,Frank   2116 2042   SV Wiesbaden 1885 Hes 1958
31. Maiwald,Harald   2150 2040   TSG Apolda Thü 1962
32. Nurbekoglu,Michael   2179 2038   SK Landshut Bay 1949
33. Bräuner,Uwe   2137 2030   Erfurter SK Thü 1956
34. Schmidt,Alexander   2038 2029   Breitenworbis Thü 1966
35. Boss,Igor   2124 2025   SK Ricklingen Nie 1988
36. Zier,Oliver   2044 2022 J SC Forchheim LIE 1995
37. Grandadam,Nicolas   2103 2021 J SC Brombach e.V. SUI 1993
38. Seidel,Michael Prof.   2080 2012   PTSV SK Hof 1892 Bay 1968
39. Brem,Stephan   2099 2011   SU Ebersberg-Grafing Bay 1965
40. Hannes,Diana   2055 2008 W SV Medizin Erfurt Thü 1991
41. Beyer,Till   2034 1992   SV Lok Leipzig-Mitte Sac 1986
42. Kresse,Mathias   2060 1991   SV Eintracht Tangerhütte SaA 1959
43. Schmitt,Philipp   2053 1984 J SF Bad Mergentheim Bad 1993
44. Dünzel,Jonas   2007 1983 J SC 90 Niesky Sac 1994
45. Bramkamp,Rainer   2132 1980   TuS Ende 1892 e.V. Nrw 1957
46. Janssen,Volker   2033 1967   SK Ricklingen Nie 1978
47. Janasik,Gerhard Dr.   2036 1965   SF Pfullingen Wür 1971
48. Andreas,Björn   2092 1964   SC Matt im Park Ffm Hes 1978
49. Zech,Andreas   2069 1964   SV Eintracht Tangerhütte SaA 1967
50. Jacob,Helmut   2163 1949 S SK Ochtrup 61 e.V. Nrw 1947
51. Helmbold,Irene   2006 1948 W SC Leipzig-Gohlis Sac 1987
52. Jacobi,Robin   1957 1946 J SV Empor Erfurt Thü 1991
53. Gehrmann Ulrich     1939   Klub Kölner SF Nrw 1962
54. Grandadam,Patrik   2030 1936 J SC Brombach e.V. SUI 1996
55. Koch,Frank   2084 1925   Spvgg Düren 13 Derichsweiler Nrw 1967
56. Meyer,Thorsten   2031 1924   Delmenhorster SK V 1931 Bre 1963
57. Münch,Hannes     1907   SV Lok Leipzig-Mitte Sac 1989
58. Djalalova,Nigora   1961 1900 W SF Pfullingen UZB 1989
59. Stock,Jürgen   2045 1886   SC Eschborn 1974 Hes 1956
60. Donchenko,Alexander   1877 1880 J SK 1858 Gießen Hes 1998
61. Schwertel,Johann   1998 1877 S SV Koblenz 03/25 RPf 1935
62. Pribylova,Ruzena   1963 1869 W Holdia DP Praha CZE 1950
63. Schulze,Dorothee   1990 1868 W SK Lehrte Nie 1988
64. Zier,Verena   1925 1859 W SpVgg Wunsiedel LIE 1991
65. Lichtenegger,Diana   2108 1859 W SF Tegernheim Bay 1978
66. Blank,Stefan   2022 1858   SC Sulzbach Bad 1967
67. Kreismann,Jakob   1991 1840   SC Turm Erfurt Thü 1989
68. Eickelkamp,Jan-Hendik   1957 1824   SK Hermannsburg Nie 1986
69. Drezewski,Alexander   1912 1738   SK Hermannsburg Nie 1957
70. Geißhirt,Marco   1953 1732 J SG Barchfeld/Breitungen Thü 1990
71. Schimmer,Michael   1922 1731   SV 1934 Ffm-Griesheim Hes 1966
72. Sikorski,Thomas   1903 1593   SK Herne-Sodingen 1924 Nrw 1968
 
© Jürgen Lenz, 2006

18. Radisson SAS Weihnachts-Festival 2008

Hauptturnier, 26.-30.12.2008

Teilnehmerliste: (Sortiert nach Startrangliste)
LfdNr Teilnehmer Titel ELO NWZ Attr Verein/Ort Land Geburt
1. Streltsyn,Grygoriy   2106 1990   Erfurter SK Thü 1974
2. Prüsse Horst   2107 1989   Neubrandenburg MvP 1955
3. Siemes,Robert   2118 1980   Düsseldorfer SV 1854 Nrw 1967
4. Kriz,Daniel   1945   J Holdia DP Praha CZE 1992
5. Minor,Viatcheslav   2043 1941   SV Wartburgstadt Eisenach Thü 1968
6. Siebarth,Marco   2031 1927   SG Blau-Weiß Stadtilm Thü 1986
7. Helms,Sven   2071 1921   SF Schwerin MvP 1974
8. Woost,Thomas   1997 1894   SV Eintracht Tangerhütte SaA 1963
9. Schierholz,Günter     1871   KS SC 1984 e.V. Ham 1943
10. Wolf,Isaak   1925 1856 J SK Königskinder Jena Thü 1993
11. Strangmüller,Andreas     1845   SK Landshut Bay 1969
12. Rößner,Uwe   1968 1838   ESV Lok Meiningen Thü 1962
13. Jordans,Ralph   1834 1805   Ford SF Köln e.V. Nrw 1958
14. Wirfs,Joachim   1990 1805   SV Randbauer Rheinland Nrw 1960
15. Kittler,Alexander   1814 1805 J SV Puschendorf Bay 1992
16. Kurbel,Horst-Peter   1888 1790   SV Empor Berlin e.V. Ber 1954
17. Meul,Willi   1945 1789   SV 1925 Hürth-Berrenra Nrw 1954
18. Jörges,Frank   2010 1775   ESV Lok Meiningen Thü 1959
19. Scheerer,Daniel   1765     Esch LUX 1963
20. Richter,Thomas   1856 1756   SV Motor Zeitz SaA 1971
21. Handl,Hans   1750     Hak/Has Innsbruck AUT 1960
22. Segelken,Peter   1902 1742 S Delmenhorster SK V 1931 Bre 1941
23. Böer,Walter   1905 1740   SV Erkrath Nrw 1961
24. Römer,Norbert   1798 1735   TSG Apolda Thü 1963
25. Valenta,Richard     1733 J SC Kevelaer 1948 e.V. Nrw 1990
26. Webel,Peter     1728   ESV Lok Meiningen Thü 1965
27. Dellbrügge,Uwe     1721   SF Monheim 1947 Nrw 1964
28. Hielscher,Ulla   1885 1720 W SK Doppelbauer Kiel Sch 1969
29. Tischer,Jana   1870 1709 W SC Suhl Thü 1989
30. Bertram,Thomas   1942 1699   SF Bad Lausick Sac 1954
31. Kreyssig,Robert   1811 1699 J SK Fortuna Leipzig e.V. Sac 1997
32. Habiger,Gerhard     1688   Regensburg Bay 1959
33. Schwartl,Helmut     1687   SK 1933 Bad Neustadt Bay 1955
34. Baumert,Andree   1893 1683   Fortuna Pößneck Thü 1960
35. Röder,Detlef     1660   SV Schmalkalden 04 Thü 1957
36. Effenberger,Knuth     1660   Spvg. Versmold 1945 e.V. Nrw 1964
37. Schmidt,Benjamin     1655   SK Ricklingen Nie 1986
38. Heldele,Christoph   1865 1653   SAbt TSG Salach Wür 1967
39. Saran,Bajar   1794 1652 J SK Königskinder Jena Thü 1993
40. Jacob,Barbara     1649 W SK Ochtrup 61 e.V. Nrw 1950
41. Makarov,Alexander     1628   USV Erfurt Abteilung Schach Thü 1962
42. Kaschuba,Jürgen   1738 1618   TSV Plaue GER 1951
43. Lingl,Xenia   1702 1609 W SV Puschendorf Bay 1993
44. Jung,Michael Prof.   1843 1609 S SV Osnabrück Nie 1940
45. Auschkalnis,Reinhard   1884 1604   SV Griesheim(DA) Hes 1952
46. Mühlbayer,Kevin   1889 1599 J SF Bad Mergentheim Bad 1993
47. Krajinski,Lutz   1808 1597   SV Medizin Erfurt Thü 1961
48. Speck,Andreas     1597   USV Erfurt Abteilung Schach Thü 1973
49. Aleanakian,Gabriel   1720 1576   Pinneberger SC 1932 eV Ham 1955
50. Baedorf,Robert     1575   SF Illingen Bad 1971
51. Lindner,Robert     1559 J SK Ricklingen Nie 1994
52. Friedt,Marius     1551 J Erfurter SK Thü 1995
53. Heseding,Horst     1550   SV Bad Bentheim Nie 1954
54. Hoffmann,Sascha   1761 1542 J Erfurter SK Thü 1993
55. Schmitt,Katrin     1534 W SF Bad Mergentheim Bad 1995
56. Herrmann,Gregor     1523   SC Turm Erfurt Thü 1989
57. Lorenz,Erik     1522 J SV Empor Erfurt Thü 1995
58. Kreyssig,Markus   1764 1519   SK Fortuna Leipzig e.V. Sac 1967
59. Schade,Lars     1503 J SC Turm Erfurt Thü 1991
60. Beilfuß,Björn   1687 1498   Hamburger SK von 1830 eV Ham 1976
61. Baskin,Robert     1479 J SAbt TuS Makkabi Ffm Hes 1999
62. Lichtenegger,Christian     1463   SF Tegernheim Bay 1977
63. Hapke,Nils     1402 J SK Ricklingen Nie 1994
64. Petermann,Jan     1399 J SV Puschendorf Bay 1996
65. Duzy,Stefan     1383 J Erfurter SK Thü 1992
66. Schneider,Thomas     1380   Erfurter SK Thü 1977
67. Knorre,Jonas     1343 J SV Medizin Erfurt Thü 1998
68. Michels,Kim     1321 W SV Medizin Erfurt Thü 1997
69. Uensal,Erdem         Leipzig Sac 1982
 
© Jürgen Lenz, 2006

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.