Šachová Škola Pat a Mat

Vítejte na nově zrekonstruovaných stránkách Šachové Školy Pat a Mat.

Výsledky11.kola 1.ligy 2010

Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. Výstaviště Lysá nad Labem 9 2 0 29 55.0 40
2. Holdia DP Praha B"" 8 1 2 25 53.0 36
3. TJ Pankrác 7 3 1 24 50.0 32
4. Poštovní spořitelna A"" 5 1 5 16 44.0 22
5. TJ Slavia Hradec Králové 5 0 6 15 44.5 25
6. ŠK Sokol Vyšehrad 3 5 3 14 41.0 20
7. QCC České Budějovice 3 4 4 13 44.5 26
8. TJ Sokol Praha Vršovice 3 4 4 13 43.0 23
9. 1. Novoborský ŠK B"" 4 0 7 12 40.5 19
10. TJ ŠO Chrudim 3 1 7 10 39.0 20
11. ŠK Teplice 2 2 7 8 38.5 25
12. Poštovní spořitelna B"" 2 1 8 7 35.0 14

Los Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
1. TJ Sokol Praha Vršovice X 4 4 4 4 3
2. ŠK Teplice 4 X 5 3 3 4 3
3. QCC České Budějovice 4 3 X 4 6 4 4
4. 1. Novoborský ŠK B"" 5 X 3
5. Poštovní spořitelna A"" 4 X 3 3
6. TJ ŠO Chrudim 5 X 4 3
7. TJ Slavia Hradec Králové X 5 6 3 2
8. Poštovní spořitelna B"" 4 2 3 X
9. ŠK Sokol Vyšehrad 4 4 5 4 2 X 4 4
10. TJ Pankrác 4 5 4 X 5 4
11. Holdia DP Praha B"" 4 5 5 3 X 3
12. Výstaviště Lysá nad Labem 5 5 5 6 4 4 5 X

Výsledky na šachovnicích - 11.kolo

TJ ŠO Chrudim   Výstaviště Lysá nad Labem
Němec Pavel 2259 0 - 1 2413 Špaček Petr
Jarábek Vratislav 2205 0 - 1 2402 Priehoda Vítězslav
Tůma Jiří 2282 0 - 1 2337 Neckář Lubomír
Novotný Michal 2292 1 - 0 2173 Košnář Martin
Pokorný Zdeněk 2306 0 - 1 2316 Londýn Radek
Jedlička Aleš 2301 0 - 1 2298 Jurásek Miroslav
Hlaváček Robert 2229 1 - 0 2198 Munk Petr
Kárník Pavel 2305 1 - 0 2184 Jirk Aleš
  3 : 5  

TJ Slavia Hradec Králové   Poštovní spořitelna A""
Petr Martin 2495 1 - 0 2417 Černoušek Lukáš
Plát Vojtěch 2397 1 - 0 2404 Jirka Jiří
Nun Jiří 2390 ½ - ½ 2372 Kovář Vojtěch
Jüptner Jan 2361 0 - 1 2351 Vávra Pavel
Možný Miloš 2370 ½ - ½ 2342 Řehořek Martin
Vacek Martin 2323 ½ - ½ 2269 Šimek Petr
Kořínek Ondřej 2305 ½ - ½ 2220 Kuba Jindřich
Döring Robert 2199 ½ - ½ 2191 Pokorný Petr
  :  

Poštovní spořitelna B""   1. Novoborský ŠK B""
Kozák Miloš 2243 ½ - ½ 2298 Vrána Jan
Pletánek Jan 2242 0 - 1 2346 Kučera Petr
Lamser Jan 2153 ½ - ½ 2299 Vaculík Martin
Nováček Jan 2089 1 - 0 2156 Kučera Petr
Lácha Josef 2089 ½ - ½ 2133 Oreský Jan
Večerka Pavel 2086 ½ - ½ 2149 Jínová Lucie
Froněk Vítězslav 2102 ½ - ½ 2108 Braun Marek
Trojáček Otakar 2158 1 - 0 2259 Völfl Zdeněk
  :  

ŠK Sokol Vyšehrad   QCC České Budějovice
Roško Luboš 2298 ½ - ½ 2320 Havlík Jan
Petrán Peter 2361 0 - 1 2341 Šimek Petr
Chloupek Stanislav 2317 ½ - ½ 2141 Cuhra Martin
Dočekal Jan 2261 ½ - ½ 2259 Tupý Martin
Pilař Miloslav 2283 ½ - ½ 2233 Richtrová Eliška
Tichý Vladimír 2260 1 - 0 2056 Rajnyš Vladimír
Netušil Miloslav 2267 ½ - ½ 2204 Blažek Jiří
Boukal Petr 2257 ½ - ½ 2019 Olejníček Jiří
  4 : 4  

TJ Pankrác   ŠK Teplice
Doležal Radoslav 2393 1 - 0 2277 Vaněk Tomáš
Dvořák Tomáš 2296 ½ - ½ 2247 Hadraba Vladimír
Polášek Jaroslav 2295 1 - 0 2256 Daneš Jaroslav
Svoboda Svatopluk 2286 0 - 1 2201 Tuma Jakub
Pešout Jan 2248 1 - 0 2137 Körschner Miroslav
Vokoun Jan 2208 0 - 1 2047 Rubeš Jan
Viták Pavel 2231 1 - 0 2182 Chochol Libor
Kroužel Jaroslav 2202 ½ - ½ 2072 Vrchotka Josef
  5 : 3  

Holdia DP Praha B""   TJ Sokol Praha Vršovice
Hausner Ivan 2460 1 - 0 2376 Sodoma Jan
Přibyl Josef 2370 1 - 0 2305 Svatoš Jan
Michálek Jan 2336 0 - 1 2292 Svoboda Václav
Freisler Pavel 2312 1 - 0 2270 Kubečka David
Česal Jaroslav 2300 ½ - ½ 2290 Ondruš Martin
Bednář Marcel 2159 ½ - ½ 2289 Krňávek Lubomír
Přibyl Martin 2323 1 - 0 2197 Kohout Vratislav
Šimeček Alexej 2118 ½ - ½ 2138 Erban Tomáš
  :  

Holdia DP Praha B""

Šach. Jméno hráče ELO   1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %
1. Votava Jan 2561 H 1 1 1 1   ½   1 ½ ½   81.25
2. Hausner Ivan 2460 H 1       ½ 1   ½   0 1 4 66.67
3. Přibyl Josef 2370   ½ ½ ½   ½ ½ ½ ½ ½ ½ 1 55.00
4. Michálek Jan 2336 H 1 1 1 1 ½ 1 1 ½ 0 ½ 0 68.18
5. Freisler Pavel 2312   1 0 ½ 1 1 0 1 1 ½ ½ 1 68.18
6. Česal Jaroslav 2300 H   ½ 1 ½ 1   ½   1   ½ 5 71.43
7. Adámek Zdeněk 2195   0 1 1 ½ 0 1 ½ 1 0 1   6 60.00
8. Beneš Petr 2159     0 ½ 0   0 0         ½ 10.00
9. Borik Otto 2422 C                          
10. Bednář Marcel 2159   0 0 1 ½ ½ 1 1 1 0 0 ½ 50.00
11. Přibyl Martin 2323               1 1 ½ 0 1 70.00
12. Šimeček Alexej 2118         ½ ½           ½ 50.00
13. Rous František 2071   0                     0 0.00
14. Zimák Karel 2055                            
        4 5 5 3 3 53 60.23

Los družstva

Kolo Datum Družstvo Výsledek
1. 11.10.2009 ŠK Teplice 3½ :
2. 01.11.2009 QCC České Budějovice 4 : 4
3. 15.11.2009 1. Novoborský ŠK B"" 1½ :
4. 29.11.2009 Poštovní spořitelna A"" 5 : 3
5. 13.12.2009 TJ ŠO Chrudim 3½ :
6. 10.01.2010 TJ Slavia Hradec Králové 5 : 3
7. 24.01.2010 Poštovní spořitelna B"" 2½ :
8. 07.02.2010 ŠK Sokol Vyšehrad : 1½
9. 21.02.2010 TJ Pankrác 5 : 3
10. 21.03.2010 Výstaviště Lysá nad Labem 5 : 3
11. 11.04.2010 TJ Sokol Praha Vršovice : 2½

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.