Šachová Škola Pat a Mat

Vítejte na nově zrekonstruovaných stránkách Šachové Školy Pat a Mat.

Talent družstva HeřNýř

Boris Mitošinka,naše nová posila z Magic Žatec dokázal neuvěřitelné!!! S Elo 1511 proti Km Soukupovi s Elo 2111 ho dělily 2 vteřiny od vítězství.V té době měl na hodinách 17 min.59 s. a soupeř 2 sekundy.Celou partii stál jednoznačně lépe a po 4 hodinovém boji se soupeři rozešli smírně.Půl bodu ve 2.lize pro hráče s 3.VT je skvělý výsledek a naše škola mu  blahopřeje.

SSK HerNyr

Šach. Jméno hráče ELO   1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %
1. Havlikova Kristyna 2318       1                 1 100.00
2. Kriz Lubos 2207   ½ 0   ½ ½             37.50
3. Havlik Jindrich 2164   1 0   ½ ½             2 50.00
4. Hava Jaroslav 2076       ½   0             ½ 25.00
5. Cisler Michal 1974   0 ½   0               ½ 16.67
6. Kriz Daniel 1955   0 0 ½ ½ ½             30.00
7. Michal Josef 2025   0 ½ 0   0             ½ 12.50
8. Kral Petr 1900   1 0 ½ ½               2 50.00
9. Mitosinka Boris 1511           ½             ½ 50.00
10. Krizova Veronika 1250       0 0               0 0.00
11. Hofmanova Simona 1100                          
12. Panochova Diana 1100                          
13. Berka Lubos 1783                          
14. Simek Jiri 1783                          
15. Chlad Lukas 1908   0 ½ ½ 0 0             1 20.00
16. Hava Petr 1926   ½ 0 0 1 1             50.00
        3 3 3 3 13½ 33.75

Los družstva

Kolo Datum Družstvo Výsledek
1. 17.10.2010 Sokol Domazlice 5 : 3
2. 07.11.2010 Sokol Vysehrad B : 6½
3. 21.11.2010 Sokol Tabor B 5 : 3
4. 05.12.2010 Sokol Plzen Letna A 3 : 5
5. 09.01.2011 Sachovy klub Viktoria Zizkov 5 : 3
6. 23.01.2011 SK Cesky Krumlov  
7. 06.02.2011 OAZA Praha  
8. 20.02.2011 Sokol Platan Pisek  
9. 06.03.2011 Sokol Tabor A  
10. 27.03.2011 SK Line A  
11. 10.04.2011 Sokol Plzen 1  

Výsledky na šachovnicích - 5.kolo

Sokol Vysehrad B   SK Line A
Tichy Vladimir 2275 ½ - ½ 2361 Turner Jan
Chalupa Ivan 2161 ½ - ½ 2199 Pokrupa Marek
Vichnar David 2223 1 - 0 2203 Sott Pavel
Vodicka Vlastimil 2133 0 - 1 2168 Turner Radek
Filipi Stepan 2100 1 - 0 2202 Herejk Petr
Boukal Petr 2210 1 - 0 2156 Marik Petr
Sturz Ota 2127 ½ - ½ 2126 Vaindl Jaroslav
Rut Vojtech 1931 ½ - ½ 2076 Kracik Dobroslav
  5 : 3  

Sokol Tabor B   Sokol Domazlice
Trepka Jan 2159 0 - 1 2139 Vasicek Martin
Bartos Alois 2065 1 - 0 2109 Ptacnik Stanislav
Ruzicka Ales 2041 1 - 0 2076 Tochor Jiri
Pravdik Kamil 2038 0 - 1 2038 Riedl Maxmilian
Straka Zdenek 1995 0 - 1 2045 Valenz Miroslav
Pekarkova Eva 1953 0 - 1 2100 Mauerer Ferdinand
Krch Lukas 1923 0 - 1 1963 Cerny Vaclav
Houdek Pavel 2082 1 - 0 1642 Kuca Tomas
  3 : 5  

Sokol Plzen Letna A   Sokol Plzen 1
Houska Jiri 2182 1 - 0 2258 Cesal Jaroslav
Blecha Miroslav 2194 ½ - ½ 2242 Folk Petr
Trmota Zdenek 2176 ½ - ½ 2261 Palek Miroslav
Falout Lubos 2204 ½ - ½ 2189 Svoboda Milos
Janocko Petr 2087 0 - 1 2202 Simunek Ales
Eretova Jana 2133 ½ - ½ 2165 Novak Michal
Chalus Karel 2106 ½ - ½ 2256 Jezek Jan
Snaidr Jiri 1991 ½ - ½ 2089 Winkelhofer Ladislav
  4 : 4  

Sachovy klub Viktoria Zizkov   SSK HerNyr
Burdik Lubomir 2215 ½ - ½ 2207 Kriz Lubos
Kopecky Pavel 2239 ½ - ½ 2164 Havlik Jindrich
Koubek Vaclav 2140 1 - 0 2076 Hava Jaroslav
Kotrba Tomas 2135 ½ - ½ 1955 Kriz Daniel
Koubek Vaclav 2085 1 - 0 2025 Michal Josef
Soukup Vaclav 2090 ½ - ½ 1511 Mitosinka Boris
Bernasek Vaclav 2159 1 - 0 1908 Chlad Lukas
Krutina Miroslav 2015 0 - 1 1926 Hava Petr
  5 : 3  

SK Cesky Krumlov   Sokol Tabor A
Skorpik Martin 2160 0 - 1 2239 Blazek Jiri
Kukla Petr 2156 0 - 1 2247 Borkovec Milan
Karlicek Pavel 2147 ½ - ½ 2235 Meszaros Ludek
Mraz Miroslav 2066 ½ - ½ 2108 Hruby Milan
Beter Arnost 2050 ½ - ½ 2108 Janecek Josef
Lauko Marian 2002 ½ - ½ 2113 Rosenzweig Vladimir
Moronga Jan 1914 0 - 1 2060 Loskot Petr
Vykoukal Frantisek 1871 0 - 1 1979 Krbusik Marian
  2 : 6  

OAZA Praha   Sokol Platan Pisek
Erneker Josef 2306 0 - 1 2156 Roj Miroslav
Svoboda Vaclav 2266 0 - 1 2198 Pinc Miroslav
Vedral Oldrich 2256 1 - 0 2128 Ptak Pavel
Kubecka David 2285 ½ - ½ 2098 Stluka Frantisek
Klecker Tadeas 2221 ½ - ½ 2125 Grill Roman
Pirklova Hana 2148 1 - 0 2115 Gdovin Jan
Straka Vojtech 2058 1 - 0 1979 Matejka Radek
Cmiko Jakub 2053 1 - 0 2014 Drabek Miloslav
  5 : 3  

Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. Sokol Vysehrad B 5 0 0 15 29.5 22
2. OAZA Praha 4 0 1 12 26.0 19
3. Sokol Plzen Letna A 3 1 1 10 22.5 11
4. Sokol Tabor A 3 0 2 9 22.0 13
5. Sokol Plzen 1 2 2 1 8 22.5 13
6. SK Line A 2 2 1 8 20.5 12
7. Sokol Platan Pisek 2 1 2 7 20.5 11
8. Sokol Domazlice 2 0 3 6 16.0 10
9. Sachovy klub Viktoria Zizkov 1 1 3 4 17.0 8
10. SK Cesky Krumlov 0 3 2 3 16.0 6
11. Sokol Tabor B 1 0 4 3 14.0 9
12. SSK HerNyr 0 0 5 0 13.5 5

Los Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
1. Sokol Plzen 1 X 6 6 4             4
2. Sokol Domazlice 2 X 1 5             5 3
3. Sokol Vysehrad B 7 X             5
4. Sokol Tabor B 2 3   X         5  
5. Sokol Plzen Letna A 4       X     5  
6. Sachovy klub Viktoria Zizkov           X 4 1 5  
7. SK Cesky Krumlov           4 X 2 4 2   4
8. OAZA Praha         7 6 X 5    
9. Sokol Platan Pisek       4 3 X      
10. Sokol Tabor A     6     X    
11. SSK HerNyr   3 3 3 3         X  
12. SK Line A 4 5 3       4       X

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.