Šachová Škola Pat a Mat

Vítejte na nově zrekonstruovaných stránkách Šachové Školy Pat a Mat.

KP 1.třídy- HeřNýř A


Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. Lokomotiva Plzeň 3 0 0 9 16.0 11
2. Sokol Plzeň 1 B 2 1 0 7 15.0 13
3. Líně C 2 1 0 7 14.0 11
4. Košutka 1 2 0 5 15.0 8
5. HeřNýř 1 1 1 4 14.5 9
6. ZČE Plzeň 1 1 1 4 12.5 8
7. Letná B 1 1 1 4 12.0 7
8. Přeštice 1 0 2 3 10.5 6
9. Tachov 1 0 2 3 10.0 8
10. Klatovy B 1 0 2 3 10.0 6
11. Líně B 0 1 2 1 10.0 4
12. Domažlice B 0 0 3 0 4.5 2

Los Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
1. Košutka X 7 4                 4
2. Domažlice B 1 X                 3 ½
3. Letná B 4   X              
4. Líně B       X         4  
5. Sokol Plzeň 1 B         X     4    
6. Klatovy B           X 3      
7. Lokomotiva Plzeň           5 X 6       5
8. Tachov         2 X        
9. Přeštice           X      
10. Líně C     4         X    
11. ZČE Plzeň   5 4             X  
12. HeřNýř 4         3         X

Výsledky na šachovnicích - 3.kolo

Domažlice B   HeřNýř
Černý Václav 1969 0 - 1 2204 Havlík Jindřich
Váchal Josef 1867 0 - 1 2124 Kříž Luboš
Zedník Zdeněk 1873 0 - 1 1845 Kříž Daniel
Nebehaj Ondřej 1795 ½ - ½ 1861 Král Petr
Váchal Pavel 1827 0 - 1 1832 Pašek Martin
Krchňák Jan 1772 0 - 1 1985 Šperl Hynek
Kuča Tomáš 1701 0 - 1 1890 Chlad Lukáš
Bauer Tomáš 1869 0 - 1 1774 Šimek Jiří
  ½ :  

Letná B   Košutka
Trmota Zdeněk 2167 ½ - ½ 2189 Soukup Alois
Štaif Martin 2005 1 - 0 2116 Liška Karel
Šnaidr Jiří 1992 ½ - ½ 0 Brhel Ján
Vošahlík Jiří 1731 ½ - ½ 2071 Kadeřávek Jan
Jiřík Vlastimil 1805 ½ - ½ 2006 Bartoníček Zdeněk
Joura Jaroslav 1530 0 - 1 1840 Hladík Pavel
Kotěšovec Daniel 1488 ½ - ½ 1724 Pretl Karel
Plzák Jan 1438 ½ - ½ 1940 Lešetický Jan
  4 : 4  

Líně B   ZČE Plzeň
Kracík Dobroslav 2085 0 - 1 2200 Houška Jiří
Mařík Petr 2139 1 - 0 2013 Wolf Vilém
Novák Michal 2203 ½ - ½ 1984 Sládek Jaroslav
Háva Jaroslav 2072 ½ - ½ 1883 Herčík Josef
Mička Vladislav 1941 1 - 0 1919 Pelikán David
Orlíček Karel 1904 ½ - ½ 1913 Hanzl Roman
Háva Petr 1786 ½ - ½ 1770 Malý Antonín
Hlinka Peter 1748 0 - 1 1734 Wiener Ladislav
  4 : 4  

Sokol Plzeň 1 B   Líně C
Jaroš Martin 2229 0 - 1 2175 Herejk Petr
Šimůnek Filip 2165 1 - 0 2074 Hodová Lucie
Buldra Josef 2060 1 - 0 2050 Randa Miroslav
Palková Hana 1971 1 - 0 1966 Mareš Václav
Jenč Milan 1927 0 - 1 1912 Štengl Jaroslav
Kvapil Vladislav 1811 0 - 1 1873 Kovařík Josef
Sunková Marie 1746 1 - 0 1659 Málek Milan
Palková Nikola 1669 0 - 1 1818 Brudnová Jana
  4 : 4  

Klatovy B   Přeštice
Škut Michal 2058 0 - 1 1976 Baumruk Josef
Nový Václav 2023 1 - 0 1864 Šíma Vladislav
Kubát Miroslav 1981 ½ - ½ 1896 Pech Břetislav
Gschwendtner Stanislav 2086 1 - 0 1972 Hřebec Vladimír
Novák Jaromír 1885 1 - 0 1873 Hájek Jiří
Němec František 1908 ½ - ½ 1837 Janeček Pavel
Schánilec Martin 1829 ½ - ½ 1598 Lešetický Vladimír
Lorenc Tomáš 1865 1 - 0 1660 Nový Jan
  :  

Lokomotiva Plzeň   Tachov
Spěváček Ivo 2026 ½ - ½ 2071 Toman Jan
Šimandl Karel 2105 ½ - ½ 2008 Jakl Aleš
Mařík Jiří 2088 1 - 0 1924 Husák Antonín
Daněk Václav 2004 0 - 1 1903 Vácha Jaroslav
Čečil Pavel 1980 1 - 0 1846 Truksa Václav
Mráz Miloš 1922 1 - 0 1495 Kratochvíl Aleš
Šimandl Miroslav 1898 1 - 0 1615 Svěrek Ladislav
Kalista Karel 1905 1 - 0 0 Truksa Václav
  6 : 2  

HeřNýř

Šach. Jméno hráče ELO   1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %
1. Havlíková Kristýna 2197   ½                     ½ 50.00
2. Havlík Jindřich 2204   0 1 1                 2 66.67
3. Kříž Luboš 2124   1 ½ 1                 83.33
4. Císler Michal 1996   ½ 0                   ½ 25.00
5. Kříž Daniel 1845   ½ ½ 1                 2 66.67
6. Michal Josef 1900   ½                     ½ 50.00
7. Král Petr 1861   ½ 0 ½                 1 33.33
8. Pašek Martin 1832       1                 1 100.00
9. Šperl Hynek 1985       1                 1 100.00
10. Chlad Lukáš 1890   ½ 0 1                 50.00
11. Šimek Jiří 1774     ½ 1                 75.00
12. Dostál Karel 1603     ½                   ½ 50.00
13. Korba Zdeněk 1706                            
14. Živec Jiří 1696                            
15. Berka Luboš 1783                            
16. Křížová Veronika 0                            
17. Jindra Jiří 0                            
        4 3                 14½ 60.42

Los družstva

Kolo Datum Družstvo Výsledek
1. 11.10.2009 Košutka 4 : 4
2. 01.11.2009 Lokomotiva Plzeň 3 : 5
3. 15.11.2009 Domažlice B ½ :
4. 29.11.2009 Tachov  
5. 13.12.2009 Letná B  
6. 10.01.2010 Přeštice  
7. 24.01.2010 Líně B  
8. 07.02.2010 Líně C  
9. 21.02.2010 Sokol Plzeň 1 B  
10. 21.03.2010 ZČE Plzeň  
11. 11.04.2010 Klatovy B  

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.