Šachová Škola Pat a Mat

Vítejte na nově zrekonstruovaných stránkách Šachové Školy Pat a Mat.

RP 1.třídy-Heřnýř C a D

Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. Loko Plzeň C 3 0 0 9 10.5 9
2. Union Plzeň 2 1 0 7 9.5 9
3. ZČE Plzeň D 2 1 0 7 8.5 7
4. Košutka D 2 0 1 6 7.5 6
5. Líně F 1 2 0 5 8.0 6
6. Dvorec B 1 1 1 4 8.0 6
7. HeřNýř C 1 0 2 3 8.0 7
8. Přeštice B 1 0 2 3 7.5 6
9. ZČE Plzeň C 1 0 2 3 6.5 5
10. Líně E 0 2 1 2 6.0 4
11. HeřNýř D 0 1 2 1 6.5 6
12. Rokycany 0 0 3 0 3.5 2

Los Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
1. ZČE Plzeň C X 3                 2
2. Přeštice B X                 2 2
3. HeřNýř D 2   X             2  
4. Košutka D       X         ½  
5. Rokycany         X     2 ½ 1    
6. Líně F           X 3      
7. Líně E           X 1      
8. Union Plzeň         3 4 X        
9. HeřNýř C       2     X      
10. Dvorec B     4         X    
11. Loko Plzeň C   3 3             X  
12. ZČE Plzeň D 3 3                 X

Výsledky na šachovnicích - 3.kolo

Přeštice B   ZČE Plzeň D
Baumruk Josef 1952 1 - 0 1863 Kupilík Jiří
Hájek Jiří 1808 0 - 1 1685 Fořt Tomáš
Lešetický Vladimír 1628 0 - 1 1846 Jánská Jitka
Blažek Vladimír 1759 0 - 1 1798 Šmiřák Miroslav
Muková Šárka 1758 1 - 0 1388 Skoupý Stanislav
  2 : 3  

HeřNýř D   ZČE Plzeň C
Vaněk Miroslav 1570 1 - 0 1763 Šrubař Pavel
Baborovský Jaroslav 1680 0 - 1 1695 Dvořák Miloslav
Vaněk Jiří 1585 0 - 1 1713 Wolf Vilém
Dostál Karel 1601 1 - 0 1626 Fárek Vladimír
Hnát Libor 1573 0 - 1 1528 Malina František
  2 : 3  

Košutka D   Loko Plzeň C
Šroubová Lenka 1943 0 - 1 1929 Skála Zdeněk
Hadač Pavel 1787 ½ - ½ 1723 Kohout Josef
Šroub Jaroslav 1812 0 - 1 1706 Šefrna František
Bouše Vladimír 1655 0 - 1 1667 Mráz Vojtěch
Brauner František 1578 0 - 1 1526 Šmucr Radek
  ½ :  

Rokycany   Dvorec B
Pevný František 1699 ½ - ½ 1753 Kovář Václav
Janoušek Miroslav 1617 0 - 1 1617 Mareška Daniel
Soukup Karel 1573 0 - 1 1570 Česal Václav
Hamáček Martin 1000 0 - 1 1529 Krumpholc František
Nimanský Jaroslav 1558 ½ - ½ 1383 Kotrba Antonín
  1 : 4  

Líně F   HeřNýř C
Háva Petr 1812 0 - 1 1922 Vlk Miloslav
Zemen Jiří 1636 1 - 0 1584 Vlk Michal
Zítka Zbyněk 1496 1 - 0 1536 Podhorec Petr
Zemen Jakub 0 0 - 1 1000 Kastl Josef
Procházka Adam 1250 1 - 0 1250 Mráček Tomáš
  3 : 2  

Líně E   Union Plzeň
Šimlová Jana 1538 0 - 1 1777 Pech Martin
Šiml Oldřich 1560 0 - 1 1677 Volfová Milena
Šiml Oldřich 1450 0 - 1 1484 Brát Karel
Herejtová Květuše 1477 1 - 0 1595 Hodan Jiří
Žemlička Jan 1250 0 - 1 2025 Michal Josef
  1 : 4  

HeřNýř C

Šach. Jméno hráče ELO   1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %
1. Vlk Miloslav 1922   1 1 1                 3 100.00
2. Vlk Michal 1584       0                 0 0.00
3. Podhorec Petr 1536   0 1 0                 1 33.33
4. Kastl Josef 1000   ½ ½ 1                 2 66.67
5. Majer Michal 1529                          
6. Syrovátka Čeněk 1854     1                   1 100.00
7. Živec Jiří 1685                          
8. Brychcín Milan 1700                          
9. Brychcín Tomáš 1594                          
10. Krisman Ondřej 1461     1                   1 100.00
11. Andrle Bedřich 1473                          
12. Aubrecht Tomáš 1250                          
13. Bošek Vladimír 1427   0                     0 0.00
14. Syrovátka Jaroslav 1000                          
15. Mráček Tomáš 1250   0   0                 0 0.00
16. Sikyta Pavel 1100                          
17. Bošek Vladimír 1100                          
18. Mottl Patrik 1100                          
19. Běl Jiří 1000                          
20. Běl Jan 0                          
        2 8 53.33

Los družstva

Kolo Datum Družstvo Výsledek
1. 10.10.2010 Košutka D 3½ :
2. 31.10.2010 Rokycany : ½
3. 14.11.2010 Líně F 3 : 2
4. 28.11.2010 Líně E  
5. 12.12.2010 Union Plzeň  
6. 16.01.2011 ZČE Plzeň D  
7. 30.01.2011 Dvorec B  
8. 13.02.2011 Loko Plzeň C  
9. 27.02.2011 ZČE Plzeň C  
10. 20.03.2011 Přeštice B  
11. 03.04.2011 HeřNýř D  

HeřNýř C

Šach. Jméno hráče ELO   1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %
1. Vlk Miloslav 1922   1 1 1                 3 100.00
2. Vlk Michal 1584       0                 0 0.00
3. Podhorec Petr 1536   0 1 0                 1 33.33
4. Kastl Josef 1000   ½ ½ 1                 2 66.67
5. Majer Michal 1529                          
6. Syrovátka Čeněk 1854     1                   1 100.00
7. Živec Jiří 1685                          
8. Brychcín Milan 1700                          
9. Brychcín Tomáš 1594                          
10. Krisman Ondřej 1461     1                   1 100.00
11. Andrle Bedřich 1473                          
12. Aubrecht Tomáš 1250                          
13. Bošek Vladimír 1427   0                     0 0.00
14. Syrovátka Jaroslav 1000                          
15. Mráček Tomáš 1250   0   0                 0 0.00
16. Sikyta Pavel 1100                          
17. Bošek Vladimír 1100                          
18. Mottl Patrik 1100                          
19. Běl Jiří 1000                          
20. Běl Jan 0                          
        2 8 53.33

Los družstva

Kolo Datum Družstvo Výsledek
1. 10.10.2010 Košutka D 3½ :
2. 31.10.2010 Rokycany : ½
3. 14.11.2010 Líně F 3 : 2
4. 28.11.2010 Líně E  
5. 12.12.2010 Union Plzeň  
6. 16.01.2011 ZČE Plzeň D  
7. 30.01.2011 Dvorec B  
8. 13.02.2011 Loko Plzeň C  
9. 27.02.2011 ZČE Plzeň C  
10. 20.03.2011 Přeštice B  
11. 03.04.2011 HeřNýř D  

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.