Šachová Škola Pat a Mat

Vítejte na nově zrekonstruovaných stránkách Šachové Školy Pat a Mat.

RP 2.třídy HeřNýř E


Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. TJ Košutka Plzeň G 2 0 0 6 8.5 7
2. ŠK Líně G 2 0 0 6 7.5 7
3. TJ Dynamo ZČE Plzeň D 2 0 0 6 6.5 5
4. Sokol Plzeň - Letná C 1 0 0 3 5.0 5
5. Slavoj Dvorec C 1 0 1 3 5.0 3
6. Lokomotiva Plzeň D 1 0 1 3 4.5 3
7. SŠK HeřNýř E 0 0 2 0 3.0 1
8. Sokol Plzeň 1 C 0 0 1 0 2.0 1
9. TJ Košutka Plzeň F 0 0 2 0 2.0 0
10. ŠK Líně H 0 0 2 0 1.0 1

Los Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. ŠK Líně H X 1               0
2. ŠK Líně G 4 X              
3. TJ Košutka Plzeň F     X         ½  
4. SŠK HeřNýř E       X     2 1    
5. TJ Dynamo ZČE Plzeň D         X 3      
6. Sokol Plzeň 1 C         2 X        
7. Lokomotiva Plzeň D       3   X      
8. TJ Košutka Plzeň G     4       X    
9. Slavoj Dvorec C             X  
10. Sokol Plzeň - Letná C 5                 X

Výsledky na šachovnicích - 2.kolo

Lokomotiva Plzeň D   TJ Dynamo ZČE Plzeň D
Duras Jindřich 1625 0 - 1 1896 Kupilík Jiří
Roupec Libor 1474 1 - 0 1482 Hejkal Martin
Polák Miloš 1419 0 - 1 1674 Fořt Tomáš
Randa Ladislav 1396 ½ - ½ 1569 Kejhová Lenka
Štuxa Jaroslav 1299 0 - 1 1611 Pelikán Vladimír
  :  

TJ Košutka Plzeň G   SŠK HeřNýř E
Šroubová Lenka 1857 1 - 0 1541 Hnát Libor
Lukeš František 1640 ½ - ½ 1482 Jiřinec František
Kaňka Jindřich 1574 ½ - ½ 1458 Štěpáník Alois
Šroub Jaroslav 1828 1 - 0 1285 Kalián Karel
Štěpánek Vít 1344 1 - 0 0 Křížová Veronika
  4 : 1  

Slavoj Dvorec C   TJ Košutka Plzeň F
Kotrba Antonín 1386 ½ - ½ 1446 Šimána Zbyněk
Tomaščík Petr 1454 ½ - ½ 1424 Brychta Václav
Čekan Jiří 1328 1 - 0 1387 Paukner Miroslav
Strolený Ladislav 1348 ½ - ½ 1379 Brejcha Václav
Vavřík Jaroslav 0 1 - 0 1379 Boudová Jana
  :  

ŠK Líně H   ŠK Líně G
Hlinka Peter 1748 1 - 0 1377 Šiml Oldřich
Karel Václav 0 0 - 1 0 Seják Michal
Janout Miloš 0 0 - 1 0 Trejbal Tomáš
Karlová Helena 0 0 - 1 0 Trejbal Jan
Dudík Martin 0 0 - 1 0 Mencl Filip
  1 : 4  

SŠK HeřNýř E

Šach. Jméno hráče ELO   1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Body %
1. Pašek Martin 1832   0                 0 0.00
2. Hnát Libor 1541   1 0               1 50.00
3. Jiřinec František 1482     ½               ½ 50.00
4. Štěpáník Alois 1458   ½ ½               1 50.00
5. Kalián Karel 1285   0 0               0 0.00
6. Touš Jakub 0                        
7. Křížová Veronika 0   ½ 0               ½ 25.00
8. Jindra Jiří 0                        
9. Mráček Tomáš 0                        
10. Poslední Václav 0                        
        2 1               3 30.00

Los družstva

Kolo Datum Družstvo Výsledek
1. 18.10.2009 Lokomotiva Plzeň D 2 : 3
2. 08.11.2009 TJ Košutka Plzeň G 4 : 1
3. 22.11.2009 Slavoj Dvorec C  
4. 06.12.2009 ŠK Líně H  
5. 17.01.2010 ŠK Líně G  
6. 31.01.2010 TJ Košutka Plzeň F  
7. 14.02.2010 Sokol Plzeň - Letná C  
8. 28.02.2010 TJ Dynamo ZČE Plzeň D  
9. 14.03.2010 Sokol Plzeň 1 C  

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.