Šachová Škola Pat a Mat

Vítejte na nově zrekonstruovaných stránkách Šachové Školy Pat a Mat.

soutěž družstev 2009/2010 KP 1.třídy Plzeňský kraj

Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. HeřNýř 9 1 1 28 61.5 49
2. Lokomotiva Plzeň 8 0 3 24 52.5 34
3. Líně C 6 1 4 19 43.5 34
4. Košutka 5 3 3 18 49.0 30
5. ZČE Plzeň 5 3 3 18 44.5 30
6. Letná B 5 1 5 16 42.5 28
7. Sokol Plzeň 1 B 4 3 4 15 44.0 31
8. Klatovy B 4 1 6 13 46.0 32
9. Líně B 3 3 5 12 37.5 18
10. Tachov 2 3 6 9 41.0 28
11. Domažlice B 3 0 8 9 31.0 20
12. Přeštice 2 1 8 7 35.0 24

Los Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
1. Košutka X 7 4 3 4 5 5 4
2. Domažlice B 1 X 5 3 2 3 ½
3. Letná B 4 3 X 8 5 2 1
4. Líně B 5 0 X 4 4 4 3
5. Sokol Plzeň 1 B 3 4 X 3 4 4
6. Klatovy B 6 X 3 4
7. Lokomotiva Plzeň 5 6 5 5 X 6 5
8. Tachov 4 4 2 X 4 3
9. Přeštice 3 4 X 2
10. Líně C 3 4 X 2 0
11. ZČE Plzeň 5 4 4 4 6 X 1
12. HeřNýř 4 7 5 3 5 6 8 7 X

Výsledky na šachovnicích - 11.kolo

Klatovy B   HeřNýř
Škut Michal 1985 1 - 0 1996 Císler Michal
Jonáš Václav 1978 ½ - ½ 1845 Kříž Daniel
Kántor Jozef 0 0 - 1 1900 Michal Josef
Polomis Zdeněk 1775 0 - 1 1861 Král Petr
Končický Vladimír 1792 0 - 1 1890 Chlad Lukáš
Kocandová Martina 1761 0 - 1 1774 Šimek Jiří
Sova Zdeněk 0 1 - 0 0 Křížová Veronika
Šimáček Václav 1722 1 - 0 0 Jindra Jiří
  :  

Lokomotiva Plzeň   Sokol Plzeň 1 B
Spěváček Ivo 2026 0 - 1 2165 Šimůnek Filip
Šimandl Karel 2105 ½ - ½ 2255 Ježek Jan
Mařík Jiří 2088 ½ - ½ 2113 Winkelhöfer Ladislav
Daněk Václav 2004 ½ - ½ 2060 Buldra Josef
Čečil Pavel 1975 ½ - ½ 1971 Palková Hana
Mráz Miloš 1922 1 - 0 1927 Jenč Milan
Kalista Karel 1905 1 - 0 1811 Kvapil Vladislav
Černý Jasoň 2000 1 - 0 1746 Sunková Marie
  5 : 3  

Tachov   Líně B
Hubka Roland 1992 ½ - ½ 2085 Kracík Dobroslav
Jakl Aleš 2008 ½ - ½ 2067 Kupka František
Husák Antonín 1924 ½ - ½ 2139 Mařík Petr
Vácha Jaroslav 1917 0 - 1 2203 Novák Michal
Truksa Václav 1860 ½ - ½ 1941 Mička Vladislav
Zítek Svatoslav 1925 ½ - ½ 1872 Orlíček Karel
Hudousek Vladimír 1663 ½ - ½ 1419 Kracík Miroslav
Truksa Václav 0 1 - 0 0 Karel Václav
  4 : 4  

Přeštice   Letná B
Muk Ivo 2073 ½ - ½ 1991 Šnaidr Jiří
Baumruk Josef 1976 1 - 0 1774 Samek Jakub
Vojta Dalibor 1779 1 - 0 1731 Vošahlík Jiří
Pech Břetislav 1896 ½ - ½ 1713 Mundil Jindřich
Hřebec Vladimír 1972 ½ - ½ 1805 Jiřík Vlastimil
Hájek Jiří 1857 1 - 0 1530 Joura Jaroslav
Janeček Pavel 1837 1 - 0 1488 Kotěšovec Daniel
    0 - 1 1438 Plzák Jan
  :  

Líně C   Domažlice B
Herejk Petr 2175 1 - 0 1949 Valenz Miroslav
Hodová Lucie 2074 1 - 0 1867 Váchal Josef
Randa Miroslav 2050 1 - 0 1795 Nebehaj Ondřej
Kovařík Josef 1873 1 - 0 1845 Váchal Pavel
Málek Milan 1659 0 - 1 1718 Krchňák Jan
Brudnová Jana 1818 1 - 0 1701 Kuča Tomáš
Steller Jan 1552 1 - 0 1869 Bauer Tomáš
Pech Tomáš 1539 ½ - ½ 1828 Chloupek Jaroslav
  :  

ZČE Plzeň   Košutka
Houška Jiří 2200 1 - 0 2189 Soukup Alois
Wolf Vilém 2013 ½ - ½ 2071 Kadeřávek Jan
Sládek Jaroslav 1983 ½ - ½ 1703 Soutner Jaroslav
Nathanský Daniel 2076 1 - 0 1940 Lešetický Jan
Herčík Josef 1883 ½ - ½ 1886 Václavík Václav
Pelikán David 1919 0 - 1 1804 Přibyl Petr
Zdráhal Václav 1890 1 - 0 1760 Hořický Kamil
Kupilík Jiří 1896 0 - 1 1558 Mičola Jan
  :  

HeřNýř

Šach. Jméno hráče ELO   1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %
1. Havlíková Kristýna 2163   ½       1   1 1 1 1   91.67
2. Havlík Jindřich 2198   0 1 1 1   1 1 1 0     6 75.00
3. Kříž Luboš 2124   1 ½ 1 1 1 1 ½ 1 0 1   8 80.00
4. Císler Michal 1996   ½ 0   1 ½ ½ 0 1 ½ ½ 0 45.00
5. Kříž Daniel 1845   ½ ½ 1 ½ 1 1 0 1 1 ½ ½ 68.18
6. Michal Josef 1900   ½       1 ½     1 1 1 5 83.33
7. Král Petr 1861   ½ 0 ½ 0 ½ ½   1 1 1 1 6 60.00
8. Pašek Martin 1832       1 0     ½ 1       62.50
9. Šperl Hynek 1985       1   1 1 1     1   5 100.00
10. Chlad Lukáš 1890   ½ 0 1 ½ 1 ½ 1 1 0 1 1 68.18
11. Šimek Jiří 1774     ½ 1 1             1 87.50
12. Dostál Karel 1603     ½                   ½ 50.00
13. Korba Zdeněk 1706                            
14. Živec Jiří 1696                            
15. Berka Luboš 1783                            
16. Křížová Veronika 0                       0 0 0.00
17. Jindra Jiří 0                       0 0 0.00
        4 3 5 7 6 5 8 7 61½ 69.89

Los družstva

Kolo Datum Družstvo Výsledek
1. 11.10.2009 Košutka 4 : 4
2. 01.11.2009 Lokomotiva Plzeň 3 : 5
3. 15.11.2009 Domažlice B ½ :
4. 29.11.2009 Tachov 5 : 3
5. 13.12.2009 Letná B 1 : 7
6. 10.01.2010 Přeštice 6 : 2
7. 24.01.2010 Líně B 3 : 5
8. 07.02.2010 Líně C 8 : 0
9. 21.02.2010 Sokol Plzeň 1 B 3½ :
10. 21.03.2010 ZČE Plzeň 7 : 1
11. 11.04.2010 Klatovy B 3½ :

1  
2  
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.