Šachová Škola Pat a Mat

Vítejte na nově zrekonstruovaných stránkách Šachové Školy Pat a Mat.

soutěž družstev 2009/2010 KP 2.třídy Plzeňský kraj

Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. Šakal Kozolupy B 8 1 0 25 48.5 38
2. Kšice A 7 0 2 21 42.5 36
3. Loko Plzeň B 6 2 1 20 42.5 33
4. TJ Košutka B 6 1 2 19 49.5 41
5. TJ ZČE Plzeň B 6 0 3 18 40.5 31
6. Kdyně A 4 3 2 15 43.5 35
7. SŠK HeřNýř B 4 0 5 12 35.0 25
8. Slavoj Dvorec A 3 2 4 11 34.5 23
9. ŠK Líně D 3 1 5 10 33.0 25
10. Sokol Postřekov A 1 0 8 3 28.0 18
11. Staňkov A 1 0 8 3 19.0 11
12. Union Plzeň 0 0 9 0 14.5 5

Los Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
1. Loko Plzeň B X 4 4 7     3
2. Šakal Kozolupy B 4 X 5 6 6 6     6
3. Union Plzeň X ½ 0 2    
4. Slavoj Dvorec A 3 X 4 4     3
5. Kdyně A 4 4 X     4 5
6. TJ Košutka B 2 8 4   X 7 5 6  
7. SŠK HeřNýř B 2 6     1 X 6 7
8. Staňkov A 1 2     ½ 2 X 2 2
9. ŠK Líně D     4 1 X 7
10. Kšice A     3 6 X 5 2
11. Sokol Postřekov A   2 2 3 X  
12. TJ ZČE Plzeň B 5 5 3   6 0 6   X

Výsledky na šachovnicích - 9.kolo

Kdyně A   TJ ZČE Plzeň B
Tochor Zdeněk 2031 1 - 0 1919 Pelikán David
Baumruk Josef 1976 ½ - ½ 1883 Herčík Josef
Janeček Pavel 1837 ½ - ½ 1770 Malý Antonín
Honka Kamil 1791 1 - 0 1793 Kašpar Jaroslav
Pučelík Josef 1670 1 - 0 1781 Špaček Jan
Farkaš Vojtěch 1509 1 - 0 1734 Wiener Ladislav
Růžek Josef 1429 0 - 1 1764 Dvořák Miloslav
Honka Adam 1394 0 - 1 1795 Šrubař Pavel
  5 : 3  

TJ Košutka B   Slavoj Dvorec A
Šnaidr Jiří 1992 ½ - ½ 1976 Kovář Petr
Šantora Ladislav 1896 ½ - ½ 1861 Král Petr
Václavík Václav 1886 1 - 0 1697 Čekan Petr
Přibyl Petr 1804 ½ - ½ 1703 Kovář Václav
Kasík Miroslav 1877 ½ - ½ 1602 Mareška Daniel
Hořický Kamil 1760 0 - 1 1630 Hataj Tomáš
Štojdl Josef 1942 1 - 0 1667 Běle Jiří
Hadač Pavel 1738 0 - 1 1560 Česal Václav
  4 : 4  

SŠK HeřNýř B   Union Plzeň
Vlk Miloslav 2009 1 - 0 0 Pšenčík Karel
Chlad Lukáš 1890 ½ - ½ 1665 Dvořák Jan
Korba Zdeněk 1706 ½ - ½ 1566 Hrdlička Jan
Šimek Jiří 1774 0 - 1 1475 Brát Karel
Syrovátka Čeněk 1750 1 - 0 1467 Hodan Jiří
Vaněk Jiří 1595 1 - 0 0 Roskovec Bedřich
Vlk Michal 1524 1 - 0 1458 Vojtko Jan
Podhorec Petr 1389 1 - 0 1857 Baborovský Jaroslav
  6 : 2  

Staňkov A   Šakal Kozolupy B
Vrána Petr 1874 ½ - ½ 2070 Maleček Jiří
Kaas Jaroslav 1747 0 - 1 2013 Wolf Vilém
Kaas Jaroslav 1740 0 - 1 1983 Cvikl Michal
Decker Vladimír 1634 ½ - ½ 1903 Kejzlar Luboš
Leština Jan 1526 1 - 0 1811 Kvapil Vladislav
Šafanda Josef 1567 0 - 1 1712 Vitouš Václav
Augustinová Leona 0 0 - 1 1728 Lněnička Petr
    0 - 1 1731 Vošahlík Jiří
  2 : 6  

ŠK Líně D   Loko Plzeň B
Buldra Josef 2060 ½ - ½ 2004 Daněk Václav
Kovařík Josef 1873 0 - 1 2088 Mařík Jiří
Mička Vladislav 1941 1 - 0 1857 Ližan Ladislav
Lorenc David 1626 ½ - ½ 1980 Čečil Pavel
Pech Tomáš 1539 ½ - ½ 1897 Kazimour František
Hrdlička Václav 1571 ½ - ½ 1854 Šebek Josef
Kaše Jiří 1306 ½ - ½ 1708 Kohout Josef
Bobovský Josef 0 0 - 1 0 Nozar Martin
  :  

Kšice A   Sokol Postřekov A
Hubka Roland 2005 1 - 0 1867 Váchal Josef
Šperl Hynek 1985 1 - 0 0 Bubník Jiří
Faglic Vladimír 0 0 - 1 1705 Rudlof Jan
Vácha Jaroslav 1903 1 - 0 1700 Kuneš Josef
Švec Jan 1827 1 - 0 1670 Řezníček Matouš
Rožánek Miloslav 1743 1 - 0 1667 Ment Jiří
Milota Radek 1606 0 - 1 1656 Kuneš Petr
Moravec Vlastimil 1540 0 - 1 1588 Mráz Jiří
  5 : 3  

SŠK HeřNýř B

Šach. Jméno hráče ELO   1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %
1. Kříž Luboš 2124   0 0 1 1 1   1         4 66.67
2. Vlk Miloslav 2009   0 0 1 0 0 ½ 0 ½ 1     3 33.33
3. Císler Michal 1996   0 0       1 1         2 50.00
4. Chlad Lukáš 1890     ½ ½ 1 0 ½   ½ ½     50.00
5. Kříž Daniel 1845   0 1 1 1 1 1 0         5 71.43
6. Korba Zdeněk 1706   ½ 1 ½ 1 ½ ½ 0   ½     56.25
7. Šimek Jiří 1774                 0 0     0 0.00
8. Dostál Karel 1603   0 0 1 1 0 0 ½ 0       31.25
9. Syrovátka Čeněk 1750           0 ½ 0 ½ 1     2 40.00
10. Vaněk Jiří 1595   ½   ½ 1         1     3 75.00
11. Vaněk Miroslav 1568   0 0           0       0 0.00
12. Majer Michal 1522                            
13. Živec Jiří 1696       ½ 1 1 ½ 0 ½       58.33
14. Vlk Michal 1524                   1     1 100.00
15. Krisman Ondřej 1456                            
16. Podhorec Petr 1389                   1     1 100.00
17. Andrle Bedřich 1473                            
18. Bošek Vladimír 1436                            
19. Motl Patrik 0                 0       0 0.00
        1 6 7 2 6     35 48.61

Los družstva

Kolo Datum Družstvo Výsledek
1. 18.10.2009 TJ Košutka B 7 : 1
2. 08.11.2009 TJ ZČE Plzeň B 5½ :
3. 22.11.2009 Staňkov A 6 : 2
4. 06.12.2009 ŠK Líně D 1 : 7
5. 17.01.2010 Kšice A : 4½
6. 31.01.2010 Sokol Postřekov A 3½ :
7. 14.02.2010 Loko Plzeň B : 5½
8. 28.02.2010 Šakal Kozolupy B 6 : 2
9. 14.03.2010 Union Plzeň 6 : 2
10. 28.03.2010 Slavoj Dvorec A  
11. 18.04.2010 Kdyně A  

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.