Šachová Škola Pat a Mat

Vítejte na nově zrekonstruovaných stránkách Šachové Školy Pat a Mat.

soutěž družstev 2009/2010 RP 2.třídy Plzeňský kraj

Výsledky na šachovnicích - 9.kolo

TJ Dynamo ZČE Plzeň D   Sokol Plzeň - Letná C
Kupilík Jiří 1896 1 - 0 1713 Mundil Jindřich
Hejkal Martin 1482 1 - 0 1530 Joura Jaroslav
Malina František 1504 ½ - ½ 1488 Kotěšovec Daniel
Fořt Tomáš 1674 1 - 0 1510 Klíma Miloslav
Skoupý Stanislav 0 ½ - ½ 1438 Plzák Jan
  4 : 1  

Sokol Plzeň 1 C   SŠK HeřNýř E
Mařík Miroslav 1829 1 - 0 1832 Pašek Martin
Vadlejch Bohumil 1627 ½ - ½ 1541 Hnát Libor
Smolka Jan 1439 ½ - ½ 1482 Jiřinec František
Šneberk Josef 0 ½ - ½ 1458 Štěpáník Alois
Lupták Jan 0 ½ - ½ 1285 Kalián Karel
  3 : 2  
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. TJ Dynamo ZČE Plzeň D 8 0 1 24 36.0 33
2. TJ Košutka Plzeň G 7 0 2 21 30.0 27
3. Lokomotiva Plzeň D 5 2 2 17 25.0 21
4. Sokol Plzeň - Letná C 4 3 2 15 27.0 21
5. SŠK HeřNýř E 3 2 4 11 22.0 16
6. Slavoj Dvorec C 3 1 5 10 17.5 13
7. ŠK Líně G 3 0 6 9 17.0 14
8. Sokol Plzeň 1 C 2 2 5 8 19.0 12
9. ŠK Líně H 2 1 6 7 16.0 15
10. TJ Košutka Plzeň F 1 3 5 6 15.5 9

Los Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. ŠK Líně H X 1 1 3 1 5 1 0
2. ŠK Líně G 4 X 4 2 0 2 0 0
3. TJ Košutka Plzeň F 1 X 1 ½ ½
4. SŠK HeřNýř E 4 3 X ½ 2 2 1
5. TJ Dynamo ZČE Plzeň D 2 5 4 X 3 5 5 4
6. Sokol Plzeň 1 C 3 3 2 X 2 1
7. Lokomotiva Plzeň D 4 3 3 X ½
8. TJ Košutka Plzeň G 0 5 4 0 X 4
9. Slavoj Dvorec C 4 ½ 0 1 X 1
10. Sokol Plzeň - Letná C 5 5 1 4 ½ 4 X
Lokomotiva Plzeň D   TJ Košutka Plzeň F
Duras Jindřich 1625 1 - 0 1424 Brychta Václav
Pastušnyj Štefan 1509 1 - 0 1387 Paukner Miroslav
Polák Miloš 1419 ½ - ½ 1379 Brejcha Václav
Randa Ladislav 1396 1 - 0 1454 Skala Vladimír
Štuxa Jaroslav 1299 1 - 0 1379 Boudová Jana
  : ½  

TJ Košutka Plzeň G   ŠK Líně G
Šroubová Lenka 1857 1 - 0 1377 Šiml Oldřich
Kaňka Jindřich 1574 1 - 0 0 Seják Michal
Štěpánek Vít 1344 1 - 0 0 Trejbal Tomáš
Martan Petr 1567 1 - 0 0 Trejbal Jan
Ehrlich Tomáš 1331 1 - 0 0 Žemlička Jan
  5 : 0  

Slavoj Dvorec C   ŠK Líně H
Kotrba Antonín 1386 0 - 1 1748 Hlinka Peter
Tomaščík Petr 1454 1 - 0 0 Karel Václav
Čekan Jiří 1328 1 - 0 0 Janout Miloš
Eretová Ludmila 0 1 - 0 0 Karlová Helena
Strnad Jiří 0 1 - 0    
  4 : 1  

SŠK HeřNýř E

Šach. Jméno hráče ELO   1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Body %
1. Pašek Martin 1832   0   1 0 1 0 ½ 0 0 31.25
2. Hnát Libor 1541   1 0 ½ 1 0 1 0 0 ½ 4 44.44
3. Jiřinec František 1482     ½ 1     ½ 1 0 ½ 58.33
4. Štěpáník Alois 1458   ½ ½ 1 1 1 1 1 0 ½ 72.22
5. Kalián Karel 1285   0 0 1 1 1 0   ½ ½ 4 50.00
6. Touš Jakub 0                        
7. Křížová Veronika 0   ½ 0   1 0         37.50
8. Jindra Jiří 0                        
9. Mráček Tomáš 0               0     0 0.00
10. Poslední Václav 0                        
        2 1 4 3 ½ 2 22 48.89

Los družstva

Kolo Datum Družstvo Výsledek
1. 18.10.2009 Lokomotiva Plzeň D 2 : 3
2. 08.11.2009 TJ Košutka Plzeň G 4 : 1
3. 22.11.2009 Slavoj Dvorec C : ½
4. 06.12.2009 ŠK Líně H 1 : 4
5. 17.01.2010 ŠK Líně G 3 : 2
6. 31.01.2010 TJ Košutka Plzeň F 2½ :
7. 14.02.2010 Sokol Plzeň - Letná C : 2½
8. 28.02.2010 TJ Dynamo ZČE Plzeň D ½ : 4½
9. 14.03.2010 Sokol Plzeň 1 C 3 : 2

Kontakty

Hrací místnost
9

Copyright ©2003 - 2004 · ww

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.