Šachová Škola Pat a Mat

Vítejte na nově zrekonstruovaných stránkách Šachové Školy Pat a Mat.

SŠK HeřNýř A

SSK HerNyr

Šach. Jméno hráče ELO   1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %
1. Havlikova Kristyna 2318       1     ½       ½   2 66.67
2. Kriz Lubos 2207   ½ 0   ½ ½ 0 0 ½ 1 ½ 1 45.00
3. Havlik Jindrich 2164   1 0   ½ ½ 0 0 1 1     4 50.00
4. Hava Jaroslav 2076       ½   0         1   50.00
5. Cisler Michal 1974   0 ½   0   ½         0 1 20.00
6. Kriz Daniel 1955   0 0 ½ ½ ½ 0 0 ½ 0 0   2 20.00
7. Michal Josef 2025   0 ½ 0   0 ½ ½   ½ 0 0 2 22.22
8. Kral Petr 1900   1 0 ½ ½     0 0 1 ½   43.75
9. Mitosinka Boris 1511           ½   0       0 ½ 16.67
10. Krizova Veronika 1250       0 0   0   0 0   0 0 0.00
11. Hofmanova Simona 1100                 0     0 0 0.00
12. Panochova Diana 1100                       0 0 0.00
13. Berka Lubos 1783                          
14. Simek Jiri 1783                          
15. Chlad Lukas 1908   0 ½ ½ 0 0 0 ½ 1 1 1 ½ 5 45.45
16. Hava Petr 1926   ½ 0 0 1 1   1 0 0 1   50.00
        3 3 3 3 2 3 30½ 34.66

Los družstva

Kolo Datum Družstvo Výsledek
1. 17.10.2010 Sokol Domazlice 5 : 3
2. 07.11.2010 Sokol Vysehrad B : 6½
3. 21.11.2010 Sokol Tabor B 5 : 3
4. 05.12.2010 Sokol Plzen Letna A 3 : 5
5. 09.01.2011 Sachovy klub Viktoria Zizkov 5 : 3
6. 23.01.2011 SK Cesky Krumlov : 6½
7. 06.02.2011 OAZA Praha 6 : 2
8. 20.02.2011 Sokol Platan Pisek 3 : 5
9. 06.03.2011 Sokol Tabor A 3½ :
10. 27.03.2011 SK Line A 3½ :
11. 10.04.2011 Sokol Plzen 1 : 6½

Výsledky na šachovnicích - 11.kolo

Sachovy klub Viktoria Zizkov   SK Line A
Burdik Lubomir 2215 0 - 1 2168 Turner Radek
Koubek Vaclav 2140 0 - 1 2202 Herejk Petr
Kotrba Tomas 2135 0 - 1 2126 Vaindl Jaroslav
Koubek Vaclav 2085 0 - 1 2201 Bujak Michal
Soukup Vaclav 2090 1 - 0 2129 Hodova Lucie
Bernasek Vaclav 2159 0 - 1 2097 Randa Miroslav
Vohnout Pavel 2041 1 - 0 1940 Stengl Jaroslav
Krutina Miroslav 2015 1 - 0    
  3 : 5  

SK Cesky Krumlov   Sokol Plzen Letna A
Cuhra Martin 2178 ½ - ½ 2182 Houska Jiri
Simecek Bohumil 2190 ½ - ½ 2194 Blecha Miroslav
Skorpik Martin 2160 ½ - ½ 2204 Falout Lubos
Kukla Petr 2156 ½ - ½ 2087 Janocko Petr
Korostenski Frantisek 2178 ½ - ½ 2106 Chalus Karel
Karlicek Pavel 2147 ½ - ½ 2038 Staif Martin
Mraz Miroslav 2066 ½ - ½ 1991 Snaidr Jiri
Beter Arnost 2050 1 - 0    
  :  

OAZA Praha   Sokol Tabor B
Erneker Josef 2306 1 - 0 2041 Ruzicka Ales
Svoboda Vaclav 2266 1 - 0 2038 Pravdik Kamil
Vedral Oldrich 2256 ½ - ½ 1995 Straka Zdenek
Kubecka David 2285 ½ - ½ 2100 Odehnal Jaroslav
Klecker Tadeas 2221 ½ - ½ 1953 Pekarkova Eva
Pirklova Hana 2148 ½ - ½ 1923 Krch Lukas
Straka Vojtech 2058 1 - 0 1895 Otradovec Lubos
Cmiko Jakub 2053 ½ - ½ 1658 Radvanovsky Petr
  :  

Sokol Platan Pisek   Sokol Vysehrad B
Spal Milan 2275 1 - 0 2275 Tichy Vladimir
Roj Miroslav 2156 ½ - ½ 2161 Chalupa Ivan
Stluka Frantisek 2098 ½ - ½ 2133 Vodicka Vlastimil
Grill Roman 2125 ½ - ½ 2100 Filipi Stepan
Gdovin Jan 2115 ½ - ½ 2210 Boukal Petr
Matejka Radek 1979 1 - 0 1931 Rut Vojtech
Kratochvil Milos 2089 0 - 1 1992 Lacina Filip
Hlavsa Filip 1861 0 - 1 2051 Dolezal Martin
  4 : 4  

Sokol Tabor A   Sokol Domazlice
Borkovec Milan 2247 ½ - ½ 2139 Vasicek Martin
Meszaros Ludek 2235 ½ - ½ 2109 Ptacnik Stanislav
Zapletal Jindrich 2246 ½ - ½ 2076 Tochor Jiri
Hruby Milan 2108 1 - 0 2049 Balcar Martin
Janecek Josef 2108 ½ - ½ 1963 Cerny Vaclav
Rosenzweig Vladimir 2113 ½ - ½ 1642 Kuca Tomas
Hasek Vaclav 2067 1 - 0    
Fiala Jan 2106 1 - 0    
  :  

SSK HerNyr   Sokol Plzen 1
Kriz Lubos 2207 1 - 0 2258 Cesal Jaroslav
Cisler Michal 1974 0 - 1 2242 Folk Petr
Michal Josef 2025 0 - 1 2189 Svoboda Milos
Mitosinka Boris 1511 0 - 1 2161 Jaros Martin
Krizova Veronika 1250 0 - 1 2202 Simunek Ales
Hofmanova Simona 1100 0 - 1 2136 Folkova Martina
Panochova Diana 1100 0 - 1 2134 Tuzil Vitezslav
Chlad Lukas 1908 ½ - ½ 2003 Palkova Hana
  :  

Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. OAZA Praha 10 0 1 30 58.5 44
2. Sokol Vysehrad B 8 1 2 25 52.0 36
3. Sokol Plzen 1 7 2 2 23 54.0 38
4. SK Line A 6 2 3 20 47.5 33
5. Sokol Plzen Letna A 5 1 5 16 47.0 23
6. Sokol Tabor A 5 0 6 15 45.0 29
7. Sokol Platan Pisek 4 3 4 15 44.0 24
8. Sachovy klub Viktoria Zizkov 4 1 6 13 42.0 23
9. Sokol Domazlice 4 1 6 13 38.5 18
10. SK Cesky Krumlov 3 3 5 12 40.0 18
11. SSK HerNyr 2 0 9 6 30.5 16
12. Sokol Tabor B 1 0 10 3 29.0 15

Los Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
1. Sokol Plzen 1 X 6 6 4 6 4
2. Sokol Domazlice 2 X 1 5 5 3 4 5 3
3. Sokol Vysehrad B 7 X 2 5 4 5
4. Sokol Tabor B 2 3 X 5
5. Sokol Plzen Letna A 4 X 5 3
6. Sachovy klub Viktoria Zizkov 6 X 4 1 5 3
7. SK Cesky Krumlov 3 3 4 X 2 4 2 4
8. OAZA Praha 5 7 6 X 5 5 6
9. Sokol Platan Pisek 4 4 4 3 X 5
10. Sokol Tabor A 2 6 3 X
11. SSK HerNyr 3 3 3 3 2 3 X
12. SK Line A 4 5 3 5 5 4 X

1  
2  
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.