Šachová Škola Pat a Mat

Vítejte na nově zrekonstruovaných stránkách Šachové Školy Pat a Mat.

SŠK HeřNýř B

SŠK HeřNýř B

Šach. Jméno hráče ELO   1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %
1. Jenč Milan H 1902   0   ½ 1 1       1   0 58.33
2. Vlk Miloslav 1922   1 1 1 1 1 ½ 1 1 1 0 1 86.36
3. Syrovátka Čeněk 1854   1   0       0   0 1   2 40.00
4. Pašek Martin 1787   0 ½ ½ ½ 0 0 ½ ½ 1 ½ ½ 40.91
5. Šimek Jiří 1783   1 1 ½ 1 0 0 1 1 1 ½ 0 7 63.64
6. Berka Luboš 1783   ½ 0 0 0 0 0 0 ½ 1 ½ 1 31.82
7. Zemen Jiří H 1636     ½ ½     1 ½ 1 0 1 0 56.25
8. Dostál Karel 1601   ½ 0 1 ½ ½ 0 ½ ½ 0 1 1 50.00
9. Vlk Michal 1584     ½   0 ½ ½   ½   1 1 4 57.14
10. Kastl Josef 1000   0     0   1 ½ 1       50.00
11. Podhorec Petr 1536     1     0             1 50.00
12. Krisman Ondřej 1461                          
13. Procházka Adam H 1250                          
14. Mráček Tomáš 1250                          
15. Mottl Patrik 1100                          
16. Bošek Vladimír 1100                          
        4 4 4 3 3 4 6 5 47½ 53.98

Los družstva

Kolo Datum Družstvo Výsledek
1. 17.10.2010 Slavoj Dvorec A 4 : 4
2. 07.11.2010 TJ Dynamo ZČE Plzeň B : 3½
3. 21.11.2010 Loko Plzeň B 4 : 4
4. 05.12.2010 TJ Košutka Plzeň C 4 : 4
5. 09.01.2011 ŠK Kdyně 5 : 3
6. 23.01.2011 Kšice A 3 : 5
7. 06.02.2011 ŠK Líně D 4 : 4
8. 20.02.2011 TJ Staňkov A 6 : 2
9. 06.03.2011 Šachklub Sokol Klatovy C 3 : 5
10. 27.03.2011 TJ Košutka Plzeň B : 2½
11. 10.04.2011 ŠK Přeštice A 3½ :

Výsledky na šachovnicích - 11.kolo

Kšice A   Slavoj Dvorec A
Hubka Roland 2053 ½ - ½ 1967 Kovář Petr
Šperl Hynek 2011 ½ - ½ 1746 Čekan Petr
Vácha Jaroslav 1958 1 - 0 1753 Kovář Václav
Faglic Vladimír C 0 ½ - ½ 1617 Mareška Daniel
Švec Jan 1840 ½ - ½ 1627 Hataj Tomáš
Kvapil Vladislav H 1765 1 - 0 1675 Běle Jiří
Rožánek Miloslav 1734 0 - 1 1570 Česal Václav
Milota Radek 1600 1 - 0 1477 Tomaščík Petr
  5 : 3  

ŠK Líně D   ŠK Kdyně
Buldra Josef V 2027 ½ - ½ 2045 Tochor Zdeněk
Mička Vladislav 1982 ½ - ½ 1880 Kejzlar Luboš H
Kovařík Josef 1866 ½ - ½ 1873 Janeček Pavel
Lorenc David 1871 ½ - ½ 1812 Honka Kamil
Orlíček Karel 1864 1 - 0 1678 Bambas František
Vitouš Václav H 1759 ½ - ½ 1641 Brousek Jan
Lněnička Petr H 1730 ½ - ½ 1649 Pučelík Josef
Steller Jan 1590 ½ - ½ 1409 Veverka Robert
  :  

TJ Staňkov A   TJ Košutka Plzeň C
Král Petr H 1899 1 - 0 1943 Šroubová Lenka
Vrána Petr 1869 ½ - ½ 1787 Hadač Pavel
Kaas Jaroslav st. 1707 ½ - ½ 1690 Soutner Jaroslav
Decker Vladimír 1631 ½ - ½ 1641 Lukeš František
Fanfule Milan 1532 ½ - ½ 1614 Zach Tomáš
Šafanda Josef 1558 0 - 1 1607 Gadževský Štefan
Souček Jiří 1509 0 - 1 1812 Šroub Jaroslav
Augustinová Leona 1000 0 - 1 1655 Bouše Vladimír
  3 : 5  

Šachklub Sokol Klatovy C   Loko Plzeň B
Jonáš Václav 1985 ½ - ½ 2010 Daněk Václav V
Gschwendtner Stanislav 2048 1 - 0 1871 Kalista Karel
Kántor Jozef C 0 ½ - ½ 1948 Čečil Pavel V
Kocandová Martina V 1754 1 - 0 1838 Šebek Josef
Sova Zdeněk V 1723 1 - 0 1838 Ližan Ladislav
Končický Vladimír 1764 0 - 1 1723 Kohout Josef
Kampoš František 1633 1 - 0 1667 Mráz Vojtěch
Kalista Radek 1537 0 - 1 1526 Šmucr Radek
  5 : 3  

TJ Košutka Plzeň B   TJ Dynamo ZČE Plzeň B
Kadeřávek Jan V 2069 1 - 0 1922 Zdráhal Václav V
Lešetický Jan 1932 1 - 0 1907 Herčík Josef V
Hladík Pavel V 1903 1 - 0 1722 Špaček Jan
Přibyl Petr 1824 0 - 1 1863 Kupilík Jiří
Vojíř Václav st. 1665 1 - 0 1821 Malý Antonín
Stehlík Jan 1503 ½ - ½ 1757 Wiener Ladislav
Brychta Václav 1426 ½ - ½ 1713 Wolf Vilém
Buďárek Jaroslav 1000 1 - 0 1626 Fárek Vladimír
  6 : 2  

ŠK Přeštice A   SŠK HeřNýř B
Pech Břetislav H 1896 1 - 0 1902 Jenč Milan H
Hřebec Vladimír 1936 0 - 1 1922 Vlk Miloslav
Šíma Vladislav 1855 ½ - ½ 1787 Pašek Martin
Hájek Jiří 1808 1 - 0 1783 Šimek Jiří
Tolar Stanislav 1910 0 - 1 1783 Berka Luboš
Blažek Vladimír 1759 1 - 0 1636 Zemen Jiří H
Brunát Jan 1888 0 - 1 1601 Dostál Karel
Lešetický Vladimír 1628 0 - 1 1584 Vlk Michal
  :  

Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. ŠK Přeštice A 8 1 2 25 56.5 45
2. Kšice A 8 0 3 24 51.0 37
3. Šachklub Sokol Klatovy C 7 1 3 22 45.5 34
4. TJ Košutka Plzeň B 7 0 4 21 53.0 40
5. Loko Plzeň B 6 2 3 20 51.0 35
6. SŠK HeřNýř B 5 4 2 19 47.5 34
7. ŠK Kdyně 5 1 5 16 45.5 27
8. ŠK Líně D 4 2 5 14 37.0 22
9. TJ Dynamo ZČE Plzeň B 3 1 7 10 43.0 31
10. Slavoj Dvorec A 3 1 7 10 39.0 25
11. TJ Košutka Plzeň C 1 2 8 5 32.0 17
12. TJ Staňkov A 1 1 9 4 27.0 16

Los Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
1. SŠK HeřNýř B X 4 4 3 3 4 6 5 4
2. TJ Dynamo ZČE Plzeň B X 2 4 6 2 3
3. Loko Plzeň B 4 6 X 5 3 3 2 4
4. TJ Košutka Plzeň C 4 4 X 1 5 3
5. ŠK Kdyně 5 2 3 X 4
6. Kšice A 5 5 7 X 7 5
7. ŠK Líně D 4 1 X 4 3 5
8. TJ Staňkov A 2 3 4 X 5 ½ 3
9. Šachklub Sokol Klatovy C 3 5 4 5 3 X 5
10. TJ Košutka Plzeň B 6 6 X 5
11. ŠK Přeštice A 5 4 X
12. Slavoj Dvorec A 4 5 3 3 5 3 3 X

1  
2  
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.