Šachová Škola Pat a Mat

Vítejte na nově zrekonstruovaných stránkách Šachové Školy Pat a Mat.

Aktuální pořadí

začátečníci    tréninky    úkoly   turnaj  celkem pořadí
                            body     body      body     body
Vachovec Filip         112                85          197          1.
Hönig Lukáš             76                60          133           2.
Matas Daniel           43                80          123           3.
Truhlářová Simona  92                 10          102           4.
Lukešová Barbora     46      19                    65            6.
Hubingerová Kristýna 49               25         74           5.
Koudelová Jitka         36                              36             
Koudelová Anna          30                              30
Pflégrová Kateřina       7                  20        27
Pflégrová Tereza         8                  10        18
Vakešová Sabina         12                               12
Mišteřová Anna            9                                9

Višňovská Judita          4                                4
Hráchová Tereza          1                                1
Blábol Jiří                     4                   10        14
Pokročilí          
                            trénink  úkoly  turnaj    celkem
                                body   body   body        body
Hofmanová Barbora   68    43        180       291       1.
Hofmanová Simona     75    42        150       267       3.
Křížová Veronika        22      34       195       251       4.
Jindra Jiří                  93                  195      288       2.
Černý Pavel                28       42      105       175        6.
Hönigová Lucie           39                  130       169        7.
Sladká Michaela         80       43       55        178        5.
Laubová Tereza         64                   55       119         10.
Dvořák Václav           41                   110        151         8.
Matura Ondřej                    43        100       143         9.
Kotva Martin                        42        30        72
Jáňová  Veronik      24          16        50        90          11.
Jiroušek Marek                    40        20        60
Hůla Pavel                                          90        90          12.
Karafiát Daniel          9                      35         44         14.
Průcha Vladimír                     39                     39
Prchal Jirka                           37                     37
Lukasch Jiří                                         25       25
Sedláček Patrik                       8         20       28
PanochováDiana            6                      40      46         13. 
    Mudrová Ilona           29                                 29*       15.     Vraná Michaela          25                                 25         16.

za každý získaný bod v turnaji bude bonus 10 bodů.Na konci pololetí budou vyhlášeni a odměněni nejlepší pokročilí a začétečníci.
 

 

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.