Šachová Škola Pat a Mat

Vítejte na nově zrekonstruovaných stránkách Šachové Školy Pat a Mat.

Klatovská věž v Heřmanově Huti 5.3.2011

KLATOVSKÁ VĚŽ v Heřmanově Huti.doc, (25kB)

KLATOVSKÁ VĚŽ – TURNAJ PRO ZAČÍNAJÍCÍ ŠACHISTY

Datum a místo: 4. turnaj – sobota 5. března 2011, Heřmanova Huť, Spolkový dům,Revoluční ulice

Systém hry: bude určen podle počtu účastníků, hraje se bez hodin !!

Kategorie: A) Mateřské školky

                 B) 1. – 4. třída ZŠ

                 C) 5. – 9. třída ZŠ

Bodování turnaje: Hraje se systémem GRAND PRIX 5 turnajů, do celkového hodnocení se započítává součet bodů ze 3 nejlepších turnajů. V každé kategorii se v každém turnaji boduje 1.-10. místo (15, 12, 10, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2 body), od 11. místa se počítá 1 bod za účast. Celkový počet získaných bodů je určen součtem 3 nejlepších turnajů u každého hráče. Při rovnosti rozhoduje o konečném pořadí  součet bodů ze všech turnajů.

Prezentace: 8.15 - 8.45 h, začátek cca v 9.00 h, zakončení cca ve 13.00 h. Přihlášky předem pro rychlejší organizaci turnaje vítány.

Startovné, ceny: startovné  30 Kč,- , všichni na každém turnaji obdrží drobné ceny, nejlepší pak za celé Grand Prix diplomy.

Informace: Luboš Kříž,kriz68@atlas.cz,tel.724526534

Ostatní:  dobrou náladu s sebou :-)

                                      ! turnaj je určen pro začínající šachisty, do turnaje nebudou přijati pokročilejší šachisté; turnaje se rovněž již nemohou zúčastnit celkoví medailisté z minulého roku či let předešlých (vyjma kategorie mateřských škol, tato kategorie se nepočítá ani do celkového počtu účastí) a ti, kteří se již turnaje zúčastnili třikrát !                                                  

Důle               Důležité upozornění : Šachové soupravy nechte doma ,oddíl má 40 vlastních souprav,dále bude po dobu turnaje zajištěno občersvení-pivo,limo,káva,čaj,párek v rohlíku,klobása,brambůrky,křupky i nanuky.

 

 

 

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.