Šachová Škola Pat a Mat

Vítejte na nově zrekonstruovaných stránkách Šachové Školy Pat a Mat.

Pražský šachový týdeník

Vážení čtenáři,
vzhledem k tomu,že zveřejněním tohoto časopisu na našich stránkách připravuji šachový týdeník o finanční příspěvek za reklamu,která je v něm vedená,byl jsem požádán pražskou společností ,abych vás zájemce přímo kontaktoval s odkazem na jejich adresu ,kde se můžete přímo zaregistrovat.   A to na webových stránkách

*http://www.praguechess.cz/sachovy_tydenik.php*                            

A proto nová čísla již nebudou zveřejňována !

Týdeník budete dostávat mailem zdarma.

Navíc kliknutím na tyto stránky se dostanete na
stránky pražské čachové společnosti,kde najdete
spoustu novinek o uskutečněných akcí.

sach-tydenik_27-28-2009.pdf, (1.33MB)
Vážení čtenáři,
jelikož příští týden (9.7.2009) bude mít šachový týdeník pauzu, dostává se Vám nyní do rukou dvojčíslo. Mimo jiné se dočtete o Elišce Richtrové, která oslavila své životní jubileum, poodhalíme pro Vás šachový svět na Facebooku nebo si můžete přečíst povídku Tahy na obloze.

Příjemné čtení přeje
Pražská šachová společnost
sach-tydenik_26-2009.pdf, (552.42kB)
Vážení čtenáři,
26. číslo Šachového týdeníku Vám kromě řady jiného přináší reportáž z dramatického teplického FIDE Openu. Velmistr Radek Kalod komentuje partii Tomáše Likavského s Dirkem van Doorenem. Vasilij Ivančuk se v Praze dostal do výborné formy, prodává ji na superturnaji v rumunské Bazně. Pokud náš časopis dostáváte do svých e-mailových schránek od někoho jiného než z e-mailu Pražské šachové společnosti, *zaregistrujte se* prosím zdarma na našich webových stránkách a podpořte nás tak. Připojte se mezi tisíce našich čtenářů a staňte se jedním z nich! Zároveň žádáme naše čtenáře, *nepřeposílejte* prosím Šachový týdeník svým přátelům a spoluhráčům, vyzvěte je k registraci! Registrační formulář naleznete zde: http://www.praguechess.cz/sachovy_tydenik.php

Děkujeme za Vaši přízeň,
Pražská šachová společnost
sach-tydenik_24-2009.pdf, (819.24kB)
Vážení čtenáři, v tomto čísle na Vás čeká mimo jiné pohled do minulosti šachové partie, článek o silně obsazeném rapidu v Hustopečích nebo o zápasu na osm rapid partií mezi Peterem Lékem a mistrem světa Viši Anandem.
příjemné počtení
Pražská šachová společnost
sach-tydenik_19-2009.pdf, (664.08kB)
Vážení čtenáři, devatenácté číslo Šachového týdeníku Vám kromě jiného přináší vzpomínku na velmistra Miroslava Filipa, článek o triumfu Levona Aronjana v Nalčiku nebo ohlédnutí za letošním ročníkem druhé ligy.
Pěkné šachové čtení přeje
Pražská šachová společnost
1  
2  
3  
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.