Šachová Škola Pat a Mat

Vítejte na nově zrekonstruovaných stránkách Šachové Školy Pat a Mat.

KP 2. třídy HeřNÝŘ B


Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. TJ Košutka B 2 0 0 6 14.5 13
2. Kšice A 2 0 0 6 12.0 10
3. TJ ZČE Plzeň B 2 0 0 6 10.5 8
4. Šakal Kozolupy B 1 1 0 4 10.0 8
5. Kdyně A 1 1 0 4 9.5 8
6. Sokol Postřekov A 1 0 1 3 8.5 6
7. Slavoj Dvorec A 1 0 1 3 7.0 6
8. ŠK Líně D 0 1 1 1 7.5 6
9. Loko Plzeň B 0 1 1 1 7.0 4
10. SŠK HeřNýř B 0 0 2 0 3.5 2
11. Staňkov A 0 0 2 0 3.0 2
12. Union Plzeň 0 0 2 0 3.0 0

Los Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
1. Loko Plzeň B X 4                   3
2. Šakal Kozolupy B 4 X                 6  
3. Union Plzeň     X              
4. Slavoj Dvorec A       X            
5. Kdyně A         X     4      
6. TJ Košutka B           X 7        
7. SŠK HeřNýř B           1 X        
8. Staňkov A         ½   X        
9. ŠK Líně D       4       X      
10. Kšice A               X    
11. Sokol Postřekov A   2               X  
12. TJ ZČE Plzeň B 5                   X

Výsledky na šachovnicích - 2.kolo

TJ ZČE Plzeň B   SŠK HeřNýř B
Pelikán David 1919 1 - 0 2124 Kříž Luboš
Zdráhal Václav 1890 1 - 0 2009 Vlk Miloslav
Herčík Josef 1883 1 - 0 1996 Císler Michal
Malý Antonín 1770 ½ - ½ 1890 Chlad Lukáš
Kašpar Jaroslav 1793 0 - 1 1845 Kříž Daniel
Špaček Jan 1781 0 - 1 1706 Korba Zdeněk
Wiener Ladislav 1734 1 - 0 1603 Dostál Karel
Šmiřák Miroslav 1801 1 - 0 1568 Vaněk Miroslav
  :  

Staňkov A   TJ Košutka B
Vrána Petr 1874 0 - 1 2116 Liška Karel
Kaas Jaroslav 1747 0 - 1 0 Brhel Jan
Štorkán Zdeněk 1905 0 - 1 1992 Šnaidr Jiří
Kaas Jaroslav 1740 0 - 1 1940 Lešetický Jan
Decker Vladimír 1634 ½ - ½ 1896 Šantora Ladislav
Leština Jan 1526 0 - 1 1886 Václavík Václav
Šafanda Josef 1567 0 - 1 1804 Přibyl Petr
Souček Jiří 1506 0 - 1 1942 Štojdl Josef
  ½ :  

ŠK Líně D   Kdyně A
Buldra Josef 2060 0 - 1 2031 Tochor Zdeněk
Kovařík Josef 1873 0 - 1 1976 Baumruk Josef
Mička Vladislav 1941 ½ - ½ 1791 Honka Kamil
Lorenc David 1626 1 - 0 1827 Váchal Pavel
Štich Milan 1774 1 - 0 1772 Krchňák Jan
Steller Jan 1552 ½ - ½ 1670 Pučelík Josef
Pech Tomáš 1539 0 - 1 1429 Růžek Josef
Kaše Jiří 1306 1 - 0 1400 Veverka Robert
  4 : 4  

Kšice A   Slavoj Dvorec A
Hubka Roland 2005 ½ - ½ 1976 Kovář Petr
Šperl Hynek 1985 1 - 0 1861 Král Petr
Faglic Vladimír 0 1 - 0 1697 Čekan Petr
Dostál Luboš 1844 1 - 0 1703 Kovář Václav
Švec Jan 1827 1 - 0 1602 Mareška Daniel
Rožánek Miloslav 1743 0 - 1 1630 Hataj Tomáš
Milota Radek 1606 1 - 0 1667 Běle Jiří
Moravec Vlastimil 1540 0 - 1 1560 Česal Václav
  :  

Sokol Postřekov A   Union Plzeň
Zedník Zdeněk 1873 ½ - ½ 1773 Pech Martin
Váchal Josef 1867 1 - 0 0 Pšenčík Karel
Bubník Jiří 0 ½ - ½ 1665 Dvořák Jan
Rudlof Jan 1705 1 - 0 1566 Hrdlička Jan
Kuneš Josef 1700 1 - 0 1475 Brát Karel
Řezníček Matouš 1670 1 - 0 1402 Výborný Jaroslav
Ment Jiří 1667 1 - 0 1467 Hodan Jiří
Kuneš Petr 1656 ½ - ½ 1674 Volfová Milena
  :  

Loko Plzeň B   Šakal Kozolupy B
Šimandl Karel 2105 1 - 0 2070 Maleček Jiří
Daněk Václav 2004 1 - 0 2013 Wolf Vilém
Ližan Ladislav 1857 ½ - ½ 1983 Cvikl Michal
Čečil Pavel 1980 0 - 1 1945 Sýkora Marek
Kazimour František 1897 ½ - ½ 1903 Kejzlar Luboš
Šebek Josef 1854 1 - 0 1811 Kvapil Vladislav
Nozar Martin 0 0 - 1 1712 Vitouš Václav
Skála Zdeněk 1937 0 - 1 1821 Šilhavá Jana
  4 : 4  

SŠK HeřNýř B

Šach. Jméno hráče ELO   1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %
1. Kříž Luboš 2124   0 0                   0 0.00
2. Vlk Miloslav 2009   0 0                   0 0.00
3. Císler Michal 1996   0 0                   0 0.00
4. Chlad Lukáš 1890     ½                   ½ 50.00
5. Kříž Daniel 1845   0 1                   1 50.00
6. Korba Zdeněk 1706   ½ 1                   75.00
7. Šimek Jiří 1774                            
8. Dostál Karel 1603   0 0                   0 0.00
9. Syrovátka Čeněk 1750                            
10. Vaněk Jiří 1595   ½                     ½ 50.00
11. Vaněk Miroslav 1568   0 0                   0 0.00
12. Majer Michal 1522                            
13. Živec Jiří 1696                            
14. Vlk Michal 1524                            
15. Krisman Ondřej 1456                            
16. Podhorec Petr 1389                            
17. Andrle Bedřich 1473                            
18. Bošek Vladimír 1436                            
19. Motl Patrik 0                            
        1                   21.88

Los družstva

Kolo Datum Družstvo Výsledek
1. 18.10.2009 TJ Košutka B 7 : 1
2. 08.11.2009 TJ ZČE Plzeň B 5½ :
3. 22.11.2009 Staňkov A  
4. 06.12.2009 ŠK Líně D  
5. 17.01.2010 Kšice A  
6. 31.01.2010 Sokol Postřekov A  
7. 14.02.2010 Loko Plzeň B  
8. 28.02.2010 Šakal Kozolupy B  
9. 14.03.2010 Union Plzeň  
10. 28.03.2010 Slavoj Dvorec A  
11. 18.04.2010 Kdyně A  

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.