Šachová Škola Pat a Mat

Vítejte na nově zrekonstruovaných stránkách Šachové Školy Pat a Mat.

soutěž družstev 2009/2010 RP 1.třídy Plzeňský kraj

Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. TJ Košutka Plzeň o.s. "C" 7 3 1 24 35.5 29
2. Slavoj Dvorec "B" 7 1 3 22 28.5 22
3. Lokomotiva Plzeň "C" 6 2 3 20 34.5 28
4. TJ Dynamo ZČE "C" 6 1 4 19 30.5 24
5. TJ Košutka Plzeň o.s. "E" 5 1 5 16 25.0 20
6. ŠK Přeštice "B" 5 0 6 15 27.0 21
7. SŠK HeřNýř "C" 4 2 5 14 27.0 26
8. SŠK HeřNýř "D" 3 4 4 13 25.5 20
9. Rokycany 4 1 6 13 24.5 18
10. Šachový kub Líně "E" 3 3 5 12 26.0 20
11. Šachový klub Líně "F" 3 2 6 11 23.0 18
12. TJ Košutka Plzeň o.s. "D" 3 0 8 9 23.0 19

Los Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
1. Lokomotiva Plzeň "C" X 2 2 4 2
2. Šachový klub Líně "F" X 2 2 3 1 0
3. Šachový kub Líně "E" X ½ 1 2 4 2 4
4. TJ Košutka Plzeň o.s. "C" 3 3 X 2 3
5. TJ Dynamo ZČE "C" 3 4 3 X 2 3 5 2 1
6. SŠK HeřNýř "D" ½ 3 X 2 4 3
7. SŠK HeřNýř "C" 3 2 3 2 X 2 1 4 3 2
8. Slavoj Dvorec "B" 1 0 3 3 X 3 3
9. ŠK Přeštice "B" 1 4 3 3 1 4 2 X 2 2
10. TJ Košutka Plzeň o.s. "D" 3 5 2 2 1 ½ X 2 3
11. TJ Košutka Plzeň o.s. "E" ½ ½ 2 3 3 X
12. Rokycany 1 ½ 4 3 2 3 2 X

Výsledky na šachovnicích - 11.kolo

SŠK HeřNýř "D"   Rokycany
Vaněk Miroslav 1568 1 - 0 1554 Soukup Karel
Vaněk Jiří 1595 0 - 1 1685 Pevný František
Baborovský Jaroslav 1704 ½ - ½ 1380 Plundrich Eduard
Hnát Libor 1541 0 - 1 0 Hamáček Martin
Štěpáník Alois 1458 1 - 0 0 Pohořelý Lubomír
  :  

SŠK HeřNýř "C"   TJ Dynamo ZČE "C"
Vlk Michal 1524 1 - 0 1764 Dvořák Miloslav
Krisman Ondřej 1456 0 - 1 1795 Šrubař Pavel
Podhorec Petr 1389 0 - 1 1731 Wolf Vilém
Syrovátka Čeněk 1750 1 - 0 1670 Fárek Vladimír
Mráček Tomáš 0 0 - 1 1504 Malina František
  2 : 3  

Slavoj Dvorec "B"   TJ Košutka Plzeň o.s. "C"
Kovář Václav 1703 ½ - ½ 1877 Kasík Miroslav
Čekan Petr 1697 0 - 1 1738 Hadač Pavel
Česal Václav 1560 ½ - ½ 1675 Bouše Vladimír
Krumpholc František 1503 ½ - ½ 1640 Lukeš František
Běle Jiří 1667 1 - 0 1424 Brychta Václav
  :  

ŠK Přeštice "B"   Šachový kub Líně "E"
Blažek Vladimír 1718 1 - 0 1571 Hrdlička Václav
Nový Jan 1660 0 - 1 1492 Šimlová Jana
Lešetický Vladimír 1598 1 - 0 1504 Herejtová Květuše
Vodička Stanislav 0 1 - 0 1562 Šiml Oldřich
Česák Jaromír 1428 0 - 1 1377 Šiml Oldřich
  3 : 2  

TJ Košutka Plzeň o.s. "D"   Šachový klub Líně "F"
Gadževský Štefan 1604 1 - 0    
Brauner František 1592 1 - 0    
Tyll Josef 1542 1 - 0    
Martan Petr 1567 1 - 0    
Nedbálek Alexandr 1505 1 - 0    
  5 : 0  

TJ Košutka Plzeň o.s. "E"   Lokomotiva Plzeň "C"
Šroubová Lenka 1857 0 - 1 1937 Skála Zdeněk
Zach Tomáš 1603 0 - 1 1708 Kohout Josef
Kaňka Jindřich 1574 0 - 1 1679 Šefrna František
Stehlík Jan 1497 ½ - ½ 1659 Dubský Stanislav
Karman Josef 1540 0 - 1 1498 Šmucr Radek
  ½ :  

SŠK HeřNýř "C"

Šach. Jméno hráče ELO   1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %
1. Vlk Miloslav 2009     1   0 1 1   0 1 0   4 57.14
2. Majer Michal 1522   1         0 1 0       2 50.00
3. Vlk Michal 1524       1 0 1   1 0 0 1 1 5 62.50
4. Krisman Ondřej 1456   1 0 0   0 0 0   1 ½ 0 27.78
5. Podhorec Petr 1389   ½   1 1 1 1 1 1 1 1 0 85.00
6. Syrovátka Čeněk 1750     1 0     1         1 3 75.00
7. Brychcín Milan 1711   0                     0 0.00
8. Berka Luboš 1783                            
9. Brychcín Tomáš 1594                            
10. Andrle Bedřich 1473                            
11. Jiřinec František 1482   0                     0 0.00
12. Aubrecht Tomáš 0                            
13. Bošek Vladimír 1436     0           1       1 50.00
14. Syrovátka Jaroslav 0     0                   0 0.00
15. Sikyta Pavel 0                            
16. Mráček Tomáš 0       0 0 1   0   0 0 0 1 14.29
17. Mottl Patrik 0                            
18. Pelant Tomáš 0                            
19. Bošek Vladimír 0                            
20. Klásek Martin 0                            
        2 2 k 4 3 3 2 3 2 27 49.09

Los družstva

Kolo Datum Družstvo Výsledek
1. 11.10.2009 SŠK HeřNýř "D" 2½ :
2. 01.11.2009 Rokycany 3 : 2
3. 15.11.2009 Slavoj Dvorec "B" 2 : 3
4. 29.11.2009 ŠK Přeštice "B" 4 : 1
5. 13.12.2009 TJ Košutka Plzeň o.s. "D" 4 : 1
6. 10.01.2010 TJ Košutka Plzeň o.s. "E" 2 : 3
7. 24.01.2010 Lokomotiva Plzeň "C" 3 : 2
8. 07.02.2010 Šachový klub Líně "F" 3 : 2
9. 21.02.2010 Šachový kub Líně "E" 3 : 2
10. 21.03.2010 TJ Košutka Plzeň o.s. "C" 2½ :
11. 11.04.2010 TJ Dynamo ZČE "C" 2 : 3

SŠK HeřNýř "D"

Šach. Jméno hráče ELO   1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %
1. Vaněk Miroslav 1568     0 0 0 1 0 0 ½ 1 0 1 35.00
2. Vaněk Jiří 1595     0 1 1 0 ½ 0 ½ 0 ½ 0 35.00
3. Podlesák Rainer 1649   0 0 1   0   0         1 20.00
4. Baborovský Jaroslav 1704   0   1 1 ½ 0 ½ ½ ½ 1 ½ 55.00
5. Rajchl Václav 1421   ½               0     ½ 25.00
6. Hnát Libor 1541   1 1 1 1 0 0 1 1 1 ½ 0 68.18
7. Štěpáník Alois 1458     1   0   0   0   1 1 3 50.00
8. Kalián Karel 1285                            
9. Touš Jakub 0   1                     1 100.00
10. Poslední Václav 0                            
        2 4 3 ½ 3 25½ 46.36

Los družstva

Kolo Datum Družstvo Výsledek
1. 11.10.2009 SŠK HeřNýř "C" : 2½
2. 01.11.2009 Slavoj Dvorec "B" 3 : 2
3. 15.11.2009 ŠK Přeštice "B" 4 : 1
4. 29.11.2009 TJ Košutka Plzeň o.s. "D" 2 : 3
5. 13.12.2009 TJ Košutka Plzeň o.s. "E" : 3½
6. 10.01.2010 Lokomotiva Plzeň "C" 4½ : ½
7. 24.01.2010 Šachový klub Líně "F" : 3½
8. 07.02.2010 Šachový kub Líně "E" 2½ :
9. 21.02.2010 TJ Košutka Plzeň o.s. "C" : 2½
10. 21.03.2010 TJ Dynamo ZČE "C" 2 : 3
11. 11.04.2010 Rokycany : 2½

1  
2  
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.