Šachová Škola Pat a Mat

Vítejte na nově zrekonstruovaných stránkách Šachové Školy Pat a Mat.

SŠK HeřNýř C a D

HeřNýř C

Šach. Jméno hráče ELO   1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %
1. Vlk Miloslav 1922   1 1 1 ½   1   1 ½ ½   81.25
2. Vlk Michal 1584       0 1 0   0 1     ½ 41.67
3. Podhorec Petr 1536   0 1 0 1 0 0 0   1 0   3 33.33
4. Kastl Josef 1000   ½ ½ 1 1     0     ½ 1 64.29
5. Majer Michal 1529           ½           ½ 1 50.00
6. Syrovátka Čeněk 1854     1       ½ 1 0       62.50
7. Živec Jiří 1685                 1       1 100.00
8. Brychcín Milan 1700                          
9. Brychcín Tomáš 1594                          
10. Krisman Ondřej 1461     1   1 1 ½ 1 1   0   78.57
11. Andrle Bedřich 1473                          
12. Aubrecht Tomáš 1250                       0 0 0.00
13. Bošek Vladimír 1427   0               0     0 0.00
14. Syrovátka Jaroslav 1000                          
15. Mráček Tomáš 1250   0   0   1 1     0     2 40.00
16. Sikyta Pavel 1100                          
17. Bošek Vladimír 1100                   0     0 0.00
18. Mottl Patrik 1100                       0 0 0.00
19. Běl Jiří 1000                     0   0 0.00
20. Běl Jan 0                          
        2 3 2 4 1 2 28½ 51.82

Los družstva

Kolo Datum Družstvo Výsledek
1. 10.10.2010 Košutka D 3½ :
2. 31.10.2010 Rokycany : ½
3. 14.11.2010 Líně F 3 : 2
4. 28.11.2010 Líně E : ½
5. 12.12.2010 Union Plzeň 2½ :
6. 16.01.2011 ZČE Plzeň D 2 : 3
7. 30.01.2011 Dvorec B 2 : 3
8. 13.02.2011 Loko Plzeň C 1 : 4
9. 27.02.2011 ZČE Plzeň C : 3½
10. 20.03.2011 Přeštice B 4 : 1
11. 03.04.2011 HeřNýř D 2 : 3

HeřNýř D

Šach. Jméno hráče ELO   1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %
1. Vaněk Miroslav 1570   0 1 1 0 0 1 1 0 1 ½ ½ 6 54.55
2. Baborovský Jaroslav 1680   0 0 0 0 0 0 ½ ½ 1 ½ 0 22.73
3. Vaněk Jiří 1585   1 0 0 1 0 0 0   0 1   3 33.33
4. Dostál Karel 1601   1 0 1   0 0 ½ 0 1 0   38.89
5. Rajchl Václav 1417         0             ½ ½ 25.00
6. Korba Zdeněk 1717               1 ½       75.00
7. Hnát Libor 1573   ½ 1 0 ½ 0 0   1 0 1 1 5 50.00
8. Podlesák Rainer 1632                          
9. Jiřinec František 1487                       1 1 100.00
10. Štěpáník Alois 1459                          
        2 2 0 1 3 2 3 3 3 23 41.82

Los družstva

Kolo Datum Družstvo Výsledek
1. 10.10.2010 Dvorec B : 2½
2. 31.10.2010 Loko Plzeň C 3 : 2
3. 14.11.2010 ZČE Plzeň C 2 : 3
4. 28.11.2010 Přeštice B 3½ :
5. 12.12.2010 ZČE Plzeň D 0 : 5
6. 16.01.2011 Košutka D 1 : 4
7. 30.01.2011 Rokycany 2 : 3
8. 13.02.2011 Líně F 2 : 3
9. 27.02.2011 Líně E 2 : 3
10. 20.03.2011 Union Plzeň 3 : 2
11. 03.04.2011 HeřNýř C 2 : 3

Výsledky na šachovnicích - 11.kolo

Líně F   ZČE Plzeň D
Háva Petr 1812 1 - 0 1863 Kupilík Jiří
Zemen Jiří 1636 ½ - ½ 1685 Fořt Tomáš
Zítka Zbyněk 1496 1 - 0 1388 Skoupý Stanislav
Zemen Jakub 0 1 - 0 0 Zajíc Tomáš
Procházka Adam 1250 1 - 0 1100 Kvoch Jan
  : ½  

Líně E   Rokycany
Hrdlička Václav 1673 ½ - ½ 1699 Pevný František
Šimlová Jana 1538 0 - 1 1573 Soukup Karel
Šiml Oldřich 1560 1 - 0 1000 Macošek Jaroslav
Šiml Oldřich 1450 1 - 0 1386 Plundrich Eduard
Herejtová Květuše 1477 1 - 0 1558 Nimanský Jaroslav
  :  

Union Plzeň   Košutka D
Pech Martin 1777 1 - 0 1943 Šroubová Lenka
Volfová Milena 1677 0 - 1 1787 Hadač Pavel
Dvořák Jan 1662 1 - 0 1812 Šroub Jaroslav
Výborný Jaroslav 1408 0 - 1 1655 Bouše Vladimír
Hodan Jiří 1595 0 - 1 1578 Brauner František
  2 : 3  

HeřNýř C   HeřNýř D
Vlk Michal 1584 ½ - ½ 1570 Vaněk Miroslav
Kastl Josef 1000 1 - 0 1680 Baborovský Jaroslav
Majer Michal 1529 ½ - ½ 1417 Rajchl Václav
Aubrecht Tomáš 1250 0 - 1 1573 Hnát Libor
Mottl Patrik 1100 0 - 1 1487 Jiřinec František
  2 : 3  

Dvorec B   Přeštice B
Kovář Václav 1753 ½ - ½ 1952 Baumruk Josef
Čekan Petr 1746 0 - 1 1808 Hájek Jiří
Česal Václav 1570 0 - 1 1628 Lešetický Vladimír
Krumpholc František 1529 1 - 0 1759 Blažek Vladimír
Kotrba Antonín 1383 1 - 0 1771 Vojta Dalibor
  :  

Loko Plzeň C   ZČE Plzeň C
Kohout Josef 1723 ½ - ½ 1763 Šrubař Pavel
Mráz Vojtěch 1667 1 - 0 1695 Dvořák Miloslav
Šmucr Radek 1526 1 - 0 1713 Wolf Vilém
Dubský Stanislav 1633 0 - 1 1626 Fárek Vladimír
Mráz Marek 0 0 - 1 1528 Malina František
  :  


Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. Přeštice B 8 1 2 25 37.5 31
2. Košutka D 8 1 2 25 32.5 29
3. Líně F 5 4 2 19 31.0 24
4. Loko Plzeň C 6 1 4 19 28.5 23
5. Union Plzeň 5 3 3 18 30.5 24
6. ZČE Plzeň D 5 3 3 18 29.0 25
7. ZČE Plzeň C 5 2 4 17 29.5 22
8. HeřNýř C 4 1 6 13 28.5 23
9. HeřNýř D 4 1 6 13 23.0 18
10. Dvorec B 3 3 5 12 25.5 18
11. Líně E 1 3 7 6 20.5 15
12. Rokycany 0 1 10 1 14.0 9

Los Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
1. ZČE Plzeň C X 3 5 3 2
2. Přeštice B X 4 4 2 2
3. HeřNýř D 2 X 1 3 2 3 3 3 2 0
4. Košutka D 4 X 3 3 ½ 3
5. Rokycany 0 ½ 2 ½ X 2 ½ 1 2
6. Líně F 2 1 3 X 3 4
7. Líně E ½ 2 2 X 1 ½ 2
8. Union Plzeň 2 2 3 4 X 4 3
9. HeřNýř C 1 2 2 X 2 4 3
10. Dvorec B 4 1 3 X 2
11. Loko Plzeň C 3 3 3 1 3 2 1 X 2
12. ZČE Plzeň D 3 3 5 2 ½ 2 3 3 X

1  
2  
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.